QCY T18
Відео 14Фото 14 |
QCY T18 |
|
Бездротові внутрішньоканальні навушники класу True Wireless, що добре звучать і порівняно недорогі, від китайського бренду QCY, відомого своєю збалансованою персональною акустикою. Побудовано на апаратній платформі Snapdragon Sound QCC3050 від американської компанії Qualcomm. Вирізняються гарною автономністю, підтримкою високоякісного аудіокодека aptX Adaptive (24-bit/96kHz) та наявністю ігрового режиму з низькими затримками.
Виробником позиціонуються як продукт середньої цінової категорії 2021 року, орієнтований на молодіжну аудиторію, що захоплюється сучасною музикою та іграми. Ергономічна форма корпусу забезпечують надійну та комфортну посадку у вусі. Добре тримаються, не випадають за помірної фізичної активності. Навушники QCY T18 оснащені вбудованими мікрофонами і можуть працювати в режимі Hands Free, забезпечуючи голосове спілкування в мережах мобільного зв'язку та інтернет-месенджерах.
Поєднання гаджетів здійснюється за допомогою інтерфейсу Bluetooth 5.2. Завдяки технології Multipoint можуть підтримувати з'єднання з кількома пристроями (наприклад, можна дивитися відео на планшеті та одночасно приймати голосовий виклик зі смартфона). Навушники повністю сумісні з пристроями, що працюють під керуванням Android/iOS і відкривають можливість взаємодії з голосовими помічниками Google Assistant/Apple Siri.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QCY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QCY.
Купити QCY T18
Усі ціни 7 →QCY T18 Słuchawki douszne QCC3050 Bluetooth 52 z adaptacyjnym dźwiękiem ap | 183 zł |
Dokanałowe QCY TWS T18 SL-BT-QCY-020 | 139 zł |
QCY T18 Dokanałowe Bluetooth 5.2 Biały | 145 zł |
Słuchawki TWS QCY T18 (białe) | 146 zł |
QCY T18 Dokanałowe Bluetooth 5.2 Biały | 160 zł |
QCY Bezprzewodowe słuchawki douszne T18 Bluetooth 52 z adaptacyjnym dźwięk | 229 zł |
Słuchawki TWS QCY T18 (białe) | 149 zł |