Logitech G733
Відео 7Фото 14 |
Logitech G733 |
|
Легка і ефектна бездротова геймерська накладна гарнітура закритого типу з підтримкою технології об'ємного звучання DTS Headphone:X 2.0 для віртуалізації багатоканального оточення і повного занурення в ігровий процес. Обладнана якісним знімним мікрофоном на жорсткій дужці і ефектною керованої світлодіодним RGB-підсвічуванням. Конструкція цієї моделі виконана з якісного, міцного і довговічного пластику.
Передбачені необхідні регулювання для оптимізації положення чаш, що враховують анатомічні особливості голови користувача. Охоплюють м'які гумові амбушюри максимально зручні і забезпечують вентиляцію закритого простору для комфорту під час тривалих ігрових сесій. При використанні фірмового ПЗ Logitech G HUB, навушники Logitech G733 підтримують голосові фільтри і двозонне управління підсвічуванням (вибір кольору, використання готових або створення власних профілів анімації, реакція підсвічування на події ігрового світу або стріму).
Ця модель не тільки забезпечує кристально чисте звучання, але і може грати роль стильного аксесуара. Завдяки бездротовій технології LightSpeed час роботи батареї становить 20 год (до 29 год без підсвічування), а радіус дії надійною бездротового зв'язку досягає 20 м. Передбачено зручне регулювання гучності, кнопка для швидкого відключення мікрофона. Крім платформи ПК, навушники сумісні з Apple Мас, а також популярними ігровими консолями.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech G733
Усі ціни 59 →LOGITECH Słuchawki bezprzewodowe LOGITECH G733 Lightspeed Czarny 981-00086 | 439 zł |
Logitech G733 LIGHTSPEED - Black | 535 zł |
LOGITECH G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset Black 981-000864 | 644 zł |
Nauszne Logitech G733 Lightspeed Białe SL-G-LOG-022 | 618 zł |
Słuchawki LOGITECH G733 Lightspeed Fioletowy | 442 zł |