Słuchawki
Poly Blackwire C3210-C (209748-101)
Poly Blackwire C3210-C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Poly 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Poly.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Poly Blackwire C3210-C
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Poly Blackwire C3210 | 178 zł |
Blackwire 3210 przewodowy zestaw słuchawkowy USB C (209748-101) | 144 zł |
Poly Blackwire 3210 USB-C - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot | 139 zł |
Poly Blackwire C3210 USB-C | 146 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →