Słuchawki
Poly Blackwire 3315-M USB-C
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Poly Blackwire 3315-M USB-C |
|
Zestaw słuchawkowy przeznaczony do użytku biurowego, mikrofon z redukcją szumów, lekki. Tryb rozmów i tryb multimediów. Wsparcie dla Microsoft Teams za pomocą dedykowanego przycisku na pilocie.
Wersja USB-A: Poly Blackwire 3315-M USB-A
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Poly Blackwire 3315-M USB-C
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Poly Blackwire 3315 | 288 zł |
POLY Blackwire 3315 Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na 214015-01 | 295 zł |
Poly Blackwire 3315, BW3315-M USB-C ...nie z tej ziemi - OFERTY z KOSMOSU | 295 zł |
Blackwire 3315, BW3315-M USB-C | 306 zł |
POLY Blackwire 3315 Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na 214015-01 | 296 zł |
Poly Blackwire 3315, BW3315-M USB-C Poly | USB-C Headset | Built-in microp | 355 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →