Słuchawki
Poly BackBeat Pro 5100 (213565-99)
Zdjęcia 14 |
Poly BackBeat Pro 5100 |
|
Technologia Smart Sensor wznawia odtwarzanie muzyki po wyjęciu słuchawek z etui. 4 mikrofony z technologią redukcji szumów. Technologia WindSmart tłumiąca szum wiatru.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Poly 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Poly.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Poly BackBeat Pro 5100
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki TRITON Słuchawki Plantronics Backbeat Pro 5100 standard | 230 zł |
Słuchawki bezprzewodowe douszne Plantronics Backbeat Pro 5100 | 144 zł |
Plantronics Backbeat Pro 5100 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny z | 149 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →