Słuchawki
Soundcore Life Note 3i V2
Zdjęcia 6 |
Soundcore Life Note 3i V2 |
|
Aktywna redukcja szumów. Możliwość konfiguracji, zarządzania i aktualizacji oprogramowania układowego ze smartfona za pomocą markowej aplikacji Soundcore. Etui do ładowania bezprzewodowego. Wyszukaj słuchawki za pomocą smartfona.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Soundcore 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Soundcore.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Soundcore Life Note 3i V2
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SOUNDCORE Słuchawki bezprzewodowe SOUNDCORE Note 3i v2 Czarny | 229 zł |
Anker Słuchawki bezprzewodowe Note 3i v2 Czarne UHANKRDB0000036 | 228 zł |
Dokanałowe Soundcore Note 3i Czarne SL-BT-ANKR-0018 | 219 zł |
Anker Słuchawki bezprzewodowe Note 3i v2 Czarne 120711 | 250 zł |
Anker Słuchawki bezprzewodowe Note 3i v2 Czarne 120711 | 228 zł |
pokaż 17 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →