Soundcore H30i
Wideo 7Zdjęcia 8 |
Soundcore H30i |
|
Model do komfortowego, długotrwałego noszenia z kategorii pełnowymiarowych słuchawek nausznych z kombinowanym podłączeniem do źródeł sygnału audio. Główna metoda parowania zestawu słuchawkowego polega na wykorzystaniu protokołu bezprzewodowego Bluetooth v 5.3, ale w razie potrzeby słuchawki można podłączyć za pomocą tradycyjnego kabla audio. Model ma ergonomiczny, składany korpus z regulowanym pałąkiem i nausznikami ze sztucznej skóry.
Sercem słuchawek są dynamiczne przetworniki o średnicy 40 mm, zapewniające najszersze pokrycie spektrum częstotliwości od 20 Hz do 20 kHz. Możesz dostosować dźwięk zestawu słuchawkowego w powiązanej aplikacji mobilnej Soundcore. Dostępne są tam również gotowe ustawienia korektora i funkcja Bass Boost. Słusznie najmocniejszą cechą tego modelu jest długi czas pracy na akumulatorze – Soundcore H30i działa na jednym ładowaniu akumulatora o pojemności 800 mAh aż do 70 godzin. Co więcej, dosłownie w 5 minut. Słuchawki ładują się przez 4 godziny kolejnego słuchania utworów muzycznych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Soundcore H30i
Wszystkie ceny 27 →Bezprzewodowe słuchawki nauszne soundcore H30i składana konstrukcja czysty | 200 zł |
SOUNDCORE Słuchawki bezprzewodowe SOUNDCORE H30i Biały | 180 zł |
Anker Słuchawki nauszne Soundcore H30i czerwone UHANKRNB0000011 | 180 zł |
Anker Słuchawki nauszne Soundcore H30i czarne 126596 | 190 zł |
Soundcore H30i Nauszne Bluetooth 5.3 Czarny | 179 zł |