Soundcore Space Q45
Відео 26Фото 9 |
Soundcore Space Q45 |
|
Стильні, якісно звучачі, комфортні та довготривалі накладні бездротові навушники закритого типу з підтримкою Bluetooth та високотехнологічною системою активного шумоподавлення Adaptive ANC. Відрізняються ретельно оптимізованою ергономікою, збалансованим точним звуком, підтримкою кодека LDAC для прослуховування lossless-аудіо та чудовою автономністю (до 65 год. або 50 год. з активним шумоподавленням).
Позиціонуються як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на вимогливих користувачів, які бажають придбати накладні бездротові навушники, що якісно звучать, для комфортного прослуховування музики в несприятливих зовнішніх акустичних умовах (транспорт, жвава вулиця, галасливий торговий центр тощо). Для комфортного спілкування підтримується режим акустичної прозорості, що дозволяє спілкуватися з оточуючими, не знімаючи навушників.
Продуманий зовнішній дизайн, великі м'які амбушюри та пружне наголов'я навушників ANKER SoundCore Space Q45 забезпечує надійне утримання на голові без дискомфортних відчуттів. Якісне звучання Hi-Res рівня створюється покращеними динамічними драйверами, що генерують звуки розширеного частотного діапазону (від 16 до 40000 Гц). Стабільне підключення «по повітрю» забезпечує бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.3, а за необхідності аудіосигнал можна отримувати за допомогою аналогового кабельного підключення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soundcore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soundcore.
Купити Soundcore Space Q45
Усі ціни 46 →Słuchawki soundcore by Anker Space Q45 z adaptacyjną redukcją szumów szcze | 429 zł |
SOUNDCORE Słuchawki nauszne SOUNDCORE Space Q45 Niebieski | 529 zł |
Anker Słuchawki nauszne Soundcore Space Q45 białe UHANKRNB00Q45BI | 674 zł |
Soundcore Space Q45 Czarne A3040G11 | 429 zł |
Nauszne Soundcore Space Q45 ANC Czarne SL-ANKR-0007 | 515 zł |
Відмінно збалансовані навушники з ANC
SoundCore Space Q45 є стильними, якісно звучними, зручними та довгограючими навушниками закритого типу з комбінованим підключенням (Bluetooth 5.3 + мініджек) та високотехнологічною системою активного шумоподавлення Adaptive ANC. Ці навушники відрізняються ретельно продуманою ергономікою, збалансованим та точним звуком, підтримкою кодека LDAC для прослуховування аудіо у форматі lossless та вражаючою автономністю роботи до 65 годин або 50 годин з активним шумопоглинанням.
Адаптивне шумозаглушення та якісний режим прозорості
Система адаптивного шумоподавлення робить їх ідеальними для прослуховування аудіокниг, подкастів та музики в шумних умовах, таких як літаки, громадський транспорт, жваві вулиці або торгові центри. Хоча якість шумозаглушення не досягає рівня Bose і Sony, воно все ж таки дуже вражає для навушників в даній ціновій категорії. Режим акустичної прозорості, що дозволяє спілкуватися без зняття навушників, реалізований тут на високому рівні і навіть перевершує аналогічний режим Sony WH-1000XM4.
Розсувне оголов'я, адаптивні шарніри та поворотні чаші
Конструкція навушників також варта похвали: гнучке оголов'я з безшовною розсувною конструкцією забезпечує зручне прилягання, алюмінієві шарніри адаптуються до форми голови, а м'які амбушюри з екошкіри забезпечують комфортне відчуття при носінні. Складні та поворотні чашки роблять навушники більш портативними та зручними у перенесенні.
Підсилювач басів BassUp
Звучання навушників засноване на класичних 40-мм динамічних драйверах із розширеним частотним діапазоном від 20 до 40000 Гц. В цілому, навушники звучать приємно та музично з добре збалансованими частотами, проте вони не досягають рівня Hi-Fi у плані деталізації та панорамування звуку.