Soundcore Space Q45
Wideo 26Zdjęcia 9 |
Soundcore Space Q45 |
|
Stylowe, dobrze brzmiące, wygodne i trwałe bezprzewodowe słuchawki nauszne z obsługą Bluetooth i zaawansowaną technologią Active Noise Cancelling Adaptive ANC. Charakteryzują się skrupulatnie zoptymalizowaną ergonomią, zrównoważonym, dokładnym dźwiękiem, obsługą kodeka LDAC do słuchania bezstratnego dźwięku oraz doskonałą żywotnością baterii (do 65 godzin lub 50 godzin z aktywną redukcją szumów).
Pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej, skierowany do wymagających użytkowników, którzy chcą zakupić wysokiej jakości nauszne słuchawki bezprzewodowe do komfortowego słuchania muzyki w niesprzyjających zewnętrznych warunkach akustycznych (ruch uliczny, ruchliwa ulica, hałaśliwe centrum handlowe itp.) . Dla wygodnej komunikacji obsługiwany jest tryb przezroczystości akustycznej, który pozwala komunikować się z innymi bez zdejmowania słuchawek.
Przemyślana konstrukcja zewnętrzna, duże miękkie poduszki nauszne i elastyczny pałąk słuchawek ANKER SoundCore Space Q45 zapewniają pewne trzymanie na głowie bez dyskomfortu. Wysokiej jakości poziom dźwięku Hi-Res jest tworzony przez udoskonalone przetworniki dynamiczne, które generują dźwięki o rozszerzonym zakresie częstotliwości (od 16 do 40 000 Hz). Stabilne połączenie bezprzewodowe zapewnia bezprzewodowy interfejs Bluetooth 5.3, aw razie potrzeby sygnał audio można odbierać również za pomocą analogowego połączenia kablowego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Soundcore 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Soundcore.
Kup Soundcore Space Q45
Wszystkie ceny 56 →Słuchawki soundcore by Anker Space Q45 z adaptacyjną redukcją szumów szcze | 429 zł |
SOUNDCORE Słuchawki nauszne SOUNDCORE Space Q45 Niebieski | 569 zł |
Anker Słuchawki nauszne Soundcore Space Q45 białe UHANKRNB00Q45BI | 674 zł |
Soundcore Space Q45 Czarne A3040G11 | 429 zł |
Nauszne Soundcore Space Q45 ANC Czarne SL-ANKR-0007 | 515 zł |
Dobrze zbalansowane słuchawki z ANC
SoundCore Space Q45 to stylowe, wysokiej jakości brzmiące, wygodne i trwałe słuchawki typu zamkniętego z kombinowanym złączem (Bluetooth 5.3 + minijack) i zaawansowanym technologicznie systemem aktywnej redukcji szumów Adaptive ANC. Te słuchawki charakteryzują się starannie zaprojektowaną ergonomią, zrównoważonym i dokładnym dźwiękiem, obsługą kodeka LDAC do bezstratnego słuchania dźwięku oraz imponującą żywotnością baterii do 65 godzin lub 50 godzin z aktywną redukcją szumów.
Adaptacyjna redukcja szumów i tryb przezroczystości wysokiej jakości
Dzięki adaptacyjnej redukcji szumów idealnie nadają się do słuchania audiobooków, podcastów i muzyki w hałaśliwym otoczeniu, takim jak samoloty, transport publiczny, ruchliwe ulice czy centra handlowe. Chociaż jakość tłumienia hałasu nie jest porównywalna z produktami Bose i Sony, w przypadku słuchawek w tym przedziale cenowym nadal jest imponująca. Tryb przezroczystości akustycznej, który pozwala na komunikację bez zdejmowania słuchawek, jest tutaj zaimplementowany na wysokim poziomie i przewyższa nawet podobny tryb w Sony WH-1000XM4.
Przesuwany pałąk, adaptacyjne zawiasy i obrotowe miseczki
Na pochwałę zasługuje także design słuchawek: elastyczny pałąk o płynnie przesuwanej konstrukcji zapewnia wygodne dopasowanie, aluminiowe zawiasy dopasowują się do kształtu głowy, a miękkie nauszniki z ekoskóry zapewniają komfort noszenia. Składane i obrotowe nauszniki sprawiają, że słuchawki są bardziej przenośne i łatwe do przenoszenia.
Wzmacniacz basów BassUp
Dźwięk słuchawek oparty jest na klasycznych 40-milimetrowych przetwornikach dynamicznych o rozszerzonym zakresie częstotliwości od 20 do 40 000 Hz. Ogólnie rzecz biorąc, słuchawki brzmią przyjemnie i muzycznie, z dobrze zrównoważonymi częstotliwościami, ale nie osiągają poziomu hi-fi pod względem szczegółowości i panoramowania dźwięku.