Soundcore Liberty 4 NC
Відео 15Фото 10 |
Soundcore Liberty 4 NC |
|
Просунуті навушники-вкладиші від компанії ANKER, у віданні якої знаходиться аудіобренд Soundcore. Найважливішою рисою характеру моделі є високоефективна система активного шумоподавлення adaptive ANC 2.0, що дозволяє знизити рівень навколишніх шумів на цілих 98.5 %. Шумодав навушників складається з внутрішньоканального аудіодатчика, високочутливого динаміка і шумоізоляційної камери в конструкції корпусу.
Навушники дозволяють чути навколишні звуки в режимі прозорості або при виявленні мови ззовні. По 3 мікрофони в кожному навушнику забезпечують високу якість передачі голосу під час дзвінків по сполученому телефону. Чіткість мови додатково підвищується завдяки алгоритмам штучного інтелекту. Soundcore Liberty 4 NC оснащуються 11-міліметровими драйверами за допомогою відтворення музики в частотному діапазоні від 20 Гц до 40 кГц.
Пристрій підтримує кодек LDAC і має сертифікацію Hi-Res Wireless. Індивідуальний профіль звучання навушників Hear ID 2.0 можна створити у пов'язаній мобільній програмі Soundcore, де також доступний 8-смуговий еквалайзер. Використовуючи технологію Google Fast Pair, модель швидко підключається до Android-девайсів. Навушники мають захист від вологи рівня IPX4, а притулком для них служить зарядний футляр з підтримкою функцією бездротової зарядки. Буквально за 10 хв. перебування в кейсі навушники заряджаються на 4 години подальшої роботи. Загалом автономність моделі з використанням футляра досягає 40 годин з активним «шумодавом» і до 50 годин без включеної функції шумоподавлення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soundcore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soundcore.
Купити Soundcore Liberty 4 NC
Усі ціни 44 →Bezprzewodowe słuchawki douszne soundcore Anker Liberty 4 NC z redukcją sz | 365 zł |
SOUNDCORE Słuchawki bezprzewodowe SOUNDCORE Liberty 4 NC Biały | 399 zł |
Anker Słuchawki bezprzewodowe Liberty 4 NC niebieskie UHANKRDB0000032 | 402 zł |
Dokanałowe Soundcore Liberty 4 NC Niebieskie SL-BT-ANKR-0008 | 399 zł |
Słuchawki dokanałowe SOUNDCORE Liberty 4 NC Czarny | 378 zł |