Soundcore H30i
Відео 7Фото 8 |
Soundcore H30i |
|
Модель для комфортного тривалого носіння з розряду накладних повнорозмірних навушників з комбінованим підключенням до джерел аудіосигналу. Основний спосіб поєднання гарнітури передбачає використання бездротового протоколу Bluetooth v 5.3, але при необхідності навушники можуть бути підключені і за допомогою традиційного аудіокабелю. Модель виконана в складному ергономічному корпусі з регульованим оголов'ям і шкірозамовними амбушюрами.
У серці навушників встановлені 40-міліметрові динамічні драйвери з найширшим охопленням частотного діапазону від 20 Гц до 20 кГц. Налаштувати звучання гарнітури на свій лад можна у зв'язаному мобільному додатку Soundcore. Там же доступні встановлені пресети еквалайзера та функція посилення басів Bass Boost. По праву найсильнішою характеристикою моделі є тривала автономність Soundcore H30i працюють від одного заряду акумуляторної батареї ємністю 800 мАч до 70 годин. До того ж буквально за 5 хв. навушники заряджаються на 4 години наступного прослуховування музичних треків.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Soundcore H30i
Усі ціни 27 →Bezprzewodowe słuchawki nauszne soundcore H30i składana konstrukcja czysty | 200 zł |
SOUNDCORE Słuchawki bezprzewodowe SOUNDCORE H30i Biały | 180 zł |
Anker Słuchawki nauszne Soundcore H30i czerwone UHANKRNB0000011 | 180 zł |
Anker Słuchawki nauszne Soundcore H30i czarne 126596 | 190 zł |
Soundcore H30i Nauszne Bluetooth 5.3 Czarny | 179 zł |