Soundcore R50i
Wideo 7Zdjęcia 18 |
Soundcore R50i |
|
Podstawowy model bezprzewodowych słuchawek dousznych firmy ANKER o bardzo emocjonalnym i napędzającym dźwięku. Soundcore R50i jest wyposażony w dynamiczne przetworniki 10 mm w każdym uchu, które zapewniają dobrą charakterystykę basów, bogatą średnicę i szczegółowe wysokie tony. W słuchawkach nie ma układu redukcji szumów – wszak choć to dobry model, to reprezentuje segment budżetowy.
Słuchawki paruje się ze źródłami dźwięku poprzez protokół komunikacji bezprzewodowej Bluetooth v 5.3. Stabilne połączenie uzyskuje się w promieniu do 10 m przy braku silnych zakłóceń. Aplikacja mobilna posiada ustawienia dźwięku słuchawek na swój własny sposób, a bezpośrednio na korpusie każdego „ucha” znajdują się strefy dotykowe umożliwiające sterowanie dotknięciami. W pełni naładowany akumulator zapewnia do 10 godzin pracy. Etui ładujące pozwala wydłużyć czas pracy baterii słuchawek aż do 30 godzin. Bonusem jest tutaj dobra ochrona obudowy przed wilgocią zgodnie z wymogami normy IPX5. Całkowita waga słuchawek wraz z etui to zaledwie 41 g, a do etui ładującego dołączony jest pasek ułatwiający przenoszenie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Soundcore 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Soundcore.
Kup Soundcore R50i
Wszystkie ceny 21 →SOUNDCORE Słuchawki bezprzewodowe SOUNDCORE R50I Czarny | 150 zł |
Anker Słuchawki bezprzewodowe R50i Czarne UHANKRDB0000040 | 179 zł |
Słuchawki dokanałowe SOUNDCORE R50I Czarny | 102 zł |
Anker Słuchawki bezprzewodowe R50i Czarne 120718 | 196 zł |
Słuchawki dokanałowe SOUNDCORE R50I Czarny | 102 zł |