QCY T13X
Wideo 8Zdjęcia 5 |
QCY T13X |
|
Niedrogie słuchawki douszne True Wireless z możliwością podłączenia do cyfrowych źródeł dźwięku poprzez protokół Bluetooth v 5.3. Stabilne połączenie z gadżetami mobilnymi za pośrednictwem sieci bezprzewodowej utrzymywane jest w promieniu około 10 m. QCY T13X jest wyposażony w dynamiczne przetworniki 7,2 mm zapewniające dobrą jakość dźwięku oraz wbudowane mikrofony do komunikacji głosowej.
Słuchawki posiadają także tryb gamingowy o niskim opóźnieniu, co docenią miłośnicy gatunku gier mobilnych. Model obsługuje sterowanie dotykowe i posiada wymienne końcówki do różnych rozmiarów uszu, dzięki czemu można wybrać najbardziej optymalne „dopasowanie” słuchawek. Nie przewidziano tutaj systemów redukcji szumów ani dla głośników, ani mikrofonów - wynika to z budżetowych korzeni modelu. Ale jeśli chodzi o autonomię, mamy do czynienia z rozwiązaniem całkowicie długotrwałym: same słuchawki mogą utrzymać się na powierzchni przez około 8 godzin ciągłego odtwarzania muzyki, a etui ładujące pozwala wydłużyć żywotność baterii do 30 godzin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QCY T13X
Wszystkie ceny 21 →Dokanałowe QCY T13x Czarne SL-BT-QCY-0006 | 96 zł |
QCY Słuchawki TWS QCY T13x (białe) | 149 zł |
QCY Słuchawki TWS QCY T13x (czarne) | 119 zł |
Słuchawki QCY Słuchawki TWS QCY T13x (fioletowe) | 110 zł |
Qcy T13x Słuchawki Bezprzewodowe Bluetooth 5.3 Tws | 119 zł |