Xiaomi Redmi Buds Essential
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Xiaomi Redmi Buds Essential |
|
Lekkie, wygodne i stosunkowo niedrogie słuchawki douszne True Wireless (TWS) z dobrą autonomią, ochroną przed wilgocią IPX4 i kompletnym etui do ładowania. Producent pozycjonuje go jako przystępny produkt ze średniej kategorii cenowej w 2022 roku, przeznaczony dla szerokiego grona użytkowników preferujących markowe rozwiązania o wyważonym stosunku funkcjonalności do ceny. Zoptymalizowany kształt muszli oraz odpowiedni dobór kompletnych końcówek silikonowych (w tym rozmiary S/M/L) gwarantują wygodne i bezpieczne dopasowanie do kanału słuchowego każdego rozmiaru.
Obie słuchawki Xiaomi Redmi Buds Essential są wyposażone we wbudowane mikrofony z cyfrową redukcją szumów i mogą być używane w trybie bezprzewodowego zestawu głośnomówiącego do komunikacji głosowej w sieciach komórkowych i komunikatorach internetowych. Parowanie z cyfrowym źródłem dźwięku, jakim może być dowolny smartfon, tablet lub laptop, odbywa się za pomocą energooszczędnego interfejsu Bluetooth 5.2 o promieniu działania 10 m.
W przeciwieństwie do wersji 4 tego protokołu gwarantowana jest zwiększona stabilność połączenia i zmniejszone opóźnienie , szczególnie ważne podczas oglądania wideo. Deklarowana pełna kompatybilność z gadżetami z systemem Android oraz iOS. Zintegrowane akumulatory Li-Pol zapewniają do 5,5 godziny autonomicznego odtwarzania muzyki, a etui ładujące pomoże wydłużyć ten czas 3-krotnie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Redmi Buds Essential
Wszystkie ceny 7 →Xiaomi Redmi Buds Essential jakość dźwięku HD Bluetooth 52 18-godzinna żyw | 76 zł |
SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE DOUSZNE REDMI BUDS | 58 zł |
Xiaomi Xiaomi Redmi Buds Essential Black | 79 zł |
Xiaomi Redmi Buds - Słuchawki Bezprzewodowe Mikrofon - Czarne | 76 zł |
Xiaomi Redmi Buds Essential Black | 104 zł |
SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE DOUSZNE XIAOMI REDMI BUDS ESSENTIAL NIEBIESKIE | 69 zł |
XIAOMI REDMI BUDS ESSENTIAL WIRELESS EARPHONE BLACK | 112 zł |