Xiaomi Redmi Buds 4 Lite
Відео 3Фото 22 |
Xiaomi Redmi Buds 4 Lite |
|
Легкі та порівняно недорогі бездротові навушники-вкладиші класу True Wireless (TWS) з гарною автономністю, сенсорним керуванням, вологозахистом класу IP54 та комплектним кейсом для підзарядки. Виробником позиціонуються як доступний продукт середньої цінової категорії 2023 року, призначений для широкого кола користувачів, які віддають перевагу брендовим рішенням зі збалансованим співвідношенням функціональності та ціни.
Поліпшена форма корпусу навушників гарантують комфортну та надійну посадку у вушному каналі. Варто зазначити, що форм-фактор вкладиша не забезпечує гарної шумоізоляції, тому повноцінно використовувати навушники Xiaomi Redmi Buds 4 Lite у шумному оточенні буде складно. Обидва навушники обладнані вбудованими мікрофонами із системою цифрового шумоподавлення ENC і можуть використовуватися в режимі бездротової гарнітури hands-free для голосового спілкування в мережах стільникового зв'язку та месенджерах. Сполучення з джерелом аудіосигналу, яким може стати будь-який смартфон/планшет/ноутбук, здійснюється за енергоефективним інтерфейсом Bluetooth 5.3 з робочим радіусом 10 м. Забезпечується бездоганна стабільність з'єднань та низькі затримки, важливі для перегляду відео. Заявлено повну сумісність з гаджетами, що працюють під керуванням Android та iOS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Redmi Buds 4 Lite
Усі ціни 56 →Xiaomi Redmi 4 Lite BHR6919GL Słuchawki Douszne Czarny Do 20h BHR7118GL | 72 zł |
XIAOMI Słuchawki XIAOMI Redmi Buds 4 Lite Czarny | 80 zł |
Xiaomi Redmi Buds 4 Lite | 91 zł |
XIAOMI Słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 4 Lite czarne UHXIABDB0001190 | 110 zł |
Douszne Xiaomi Redmi Buds 4 Lite White SL-BT-XIA-0001 | 79 zł |