Xiaomi Redmi Buds 4 Lite
Wideo 3Zdjęcia 22 |
Xiaomi Redmi Buds 4 Lite |
|
Lekkie i stosunkowo niedrogie słuchawki douszne True Wireless (TWS) z dobrą autonomią, sterowaniem dotykowym, klasą wodoodporności IP54 i kompletnym etui do ładowania. Producent pozycjonuje go jako przystępny produkt ze średniej kategorii cenowej w 2023 roku, przeznaczony dla szerokiego grona użytkowników preferujących markowe rozwiązania o wyważonym stosunku funkcjonalności do ceny.
Udoskonalony kształt muszli słuchawek gwarantuje wygodne i bezpieczne dopasowanie do kanału słuchowego. Warto zauważyć, że douszny kształt nie zapewnia dobrej izolacji akustycznej, więc trudno będzie w pełni korzystać ze słuchawek Xiaomi Redmi Buds 4 Lite w hałaśliwym otoczeniu. Obie słuchawki są wyposażone we wbudowane mikrofony z cyfrową redukcją szumów ENC i mogą być używane w trybie bezprzewodowego zestawu głośnomówiącego do komunikacji głosowej w sieciach komórkowych i komunikatorach internetowych. Parowanie ze źródłem dźwięku, jakim może być dowolny smartfon/tablet/laptop, odbywa się za pośrednictwem energooszczędnego interfejsu Bluetooth 5.3 o promieniu działania 10 m. Zapewnia nienaganną stabilność połączenia i niskie opóźnienia, co jest ważne przy oglądaniu filmów. Deklarowana pełna kompatybilność z gadżetami z systemem Android oraz iOS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Redmi Buds 4 Lite
Wszystkie ceny 49 →Xiaomi Redmi 4 Lite BHR6919GL Słuchawki Douszne Czarny Do 20h BHR7118GL | 72 zł |
Słuchawki Xiaomi Redmi Buds 4 Lite Białe (6941812707968) | 72 zł |
XIAOMI Słuchawki XIAOMI Redmi Buds 4 Lite Czarny | 80 zł |
Xiaomi Redmi Buds 4 Lite | 91 zł |
Douszne Xiaomi Redmi Buds 4 Lite White SL-BT-XIA-0001 | 79 zł |