Xiaomi Redmi Buds 3 Lite (M2110E1)
Wideo 24Zdjęcia 20 |
Xiaomi Redmi Buds 3 Lite |
|
Jedne z najbardziej przystępnych cenowo słuchawek True Wireless od Xiaomi na rynku, zaprezentowane publicznie w 2021 roku. Model jest uproszczoną wersją słuchawek Redmi Buds Z. Produkty otrzymały 6-milimetrowe przetworniki dynamiczne, które są dwukrotnie mniejsze w porównaniu do „starszego brata”, zapewniając wystarczająco wysoką jakość dźwięku dla różnych stylów muzycznych i kierunków .
Producent deklaruje wsparcie dla standardowego zakresu częstotliwości 20 – 20 000 Hz. Słuchawki Xiaomi Redmi Buds 3 Lite są dostarczane z poręcznym etui do przechowywania i ładowania. Natywna autonomia słuchawek wystarcza na 5 godzin ciągłego odtwarzania muzyki, ale etui pozwala wydłużyć ten czas do 18 godzin, co jest całkiem niezłe. Słuchawki są chronione przed kurzem i wilgocią zgodnie ze standardem IP54, dzięki czemu nadają się do codziennego użytku i na zewnątrz.
Bluetooth 5.2 gwarantuje stabilne połączenie ze smartfonem w promieniu do 10 m oraz minimalne opóźnienie sygnału. Opakowanie zawiera zestaw silikonowych poduszek nausznych, co pozwala dopasować słuchawki tak, aby jak najlepiej przylegały do uszu. Wbudowany mikrofon z redukcją szumów zapewnia dobrą słyszalność i zrozumiałość mowy w cichym i niezbyt hałaśliwym otoczeniu, które zmniejsza się zauważalnie wraz ze wzrostem poziomu hałasu. Urządzenie posiada sterowanie dotykowe, jednak aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji zaleca się pobranie autorskich aplikacji. Dodatkowo każda ze słuchawek waży zaledwie 4,2 g, przez co są niemal niewidoczne w uszach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Redmi Buds 3 Lite
Wszystkie ceny 25 →Słuchawki Bluetooth Bezprzewodowe Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Black TWS AirDo | 71 zł |
XIAOMI Słuchawki XIAOMI Redmi Buds 3 Lite Czarny | 80 zł |
Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Lite Czarny | 80 zł |
XIAOMI Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Czarne | Słuchawki bezprzewodowe | Bluetoo | 95 zł |
Jedne z najtańszych słuchawek TWS na rynku
Redmi Buds 3 Lite to ultrabudżetowe słuchawki TWS submarki Xiomi, wykonane w formie kompaktowych dousznych wkładek bez nóżek. Przy oficjalnej cenie poniżej 25 USD oferują potencjalnemu nabywcy wodoodporną obudowę, przyzwoitą autonomię, całkiem dobrą jakość dźwięku i pełnoprawny system sterowania dotykowego.
Do 5 godzin na jednym ładowaniu
Podłączenie do smartfona i sparowanie samych słuchawek odbywa się za pomocą Bluetooth v 5.2 i następuje niemal natychmiast. Pojemność wbudowanych baterii wystarcza na ciągłe słuchanie muzyki przez 5 godzin. Etui ładujące zapewni kolejne 12 do 14 godzin działania. Są to dość standardowe liczby dla prawdziwych modeli bezprzewodowych, ani pochwały, ani skarcenia. Ale na co należy zwrócić uwagę, to brak kabla ładującego. Producent uznał, że najprawdopodobniej masz w domu wolne USB C, więc możesz na nim zaoszczędzić.
Zrównoważony dźwięk
Silikonowe końcówki zapewniają dokładne i bezpieczne dopasowanie do ucha. Same kapsułki ważą nieco ponad 4 gramy. Małe wypustki po jednej stronie zapobiegają wypadaniu słuchawek podczas aktywnego ruchu lub uprawiania sportu. Douszna konstrukcja słuchawek zapewnia dobrą izolację akustyczną i bardzo bogate brzmienie basów. Chociaż fanom JBL na pewno nie zabraknie basu. Generalnie słuchawki grają w zrównoważony sposób, ale nie pretendują do miana audiofila. Ponadto mają sporo miejsca nad głową, co może się przydać w przypadku cichych nagrań, źle oczyszczonych podcastów lub w hałaśliwym miejscu.