Smartfon Xiaomi Redmi 13C 256 GB / 8 GB
Wideo 5Zdjęcia 24 |
Całkiem zwyczajny model podstawowy, ale o bardzo smacznych parametrach jak na podstawowy segment cenowy urządzeń mobilnych. Sami oceńcie, smartfon ma duży ekran o przekątnej 6,74 cala i zwiększonej częstotliwości odświeżania 90 Hz. Podstawą dla niego był panel IPS w formacie HD+ (1600x720 pikseli). Wyświetlacz modelu wykonano w płaskiej obudowie z wycięciem w kształcie kropli na potrzeby obiektywu aparatu do selfie 8 MP.
Urządzenie napędzane jest ośmiordzeniowym chipsetem MediaTek Helio G85 – zrównoważonym rozwiązaniem ze średniej i średniej półki, umożliwiającym wygodne wykonywanie codziennych zadań i uruchamianie energochłonnych gier. W maksymalnej konfiguracji model posiada znaczną ilość pamięci: 8 GB RAM-u i 256 GB miejsca na wbudowanej pamięci danych. Smartfon posiada także hybrydowe gniazdo rozszerzenia pamięci (do wyboru na kartę microSD lub drugą kartę SIM). Xiaomi Redmi 13C 256GB wyposażono w potrójny aparat tylny 50+2+0,8 MP, akumulator o pojemności 5000 mAh z lekko przyspieszonym ładowaniem przewodowym (18 W), a także boczny skaner linii papilarnych. Ale to, czy na pokładzie urządzenia mobilnego znajduje się chip NFC, trzeba wyjaśnić osobno - nie jest on dostępny we wszystkich modyfikacjach smartfona.
Kup Xiaomi Redmi 13C 256 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 40 →Smartphone Xiaomi Redmi 13C 8GB/ 256GB/ 674"/ Zielony Koniczyna MZB0FTWEU | 642 zł |
XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi 13C 8/256GB Zielony (Clover Green) | 699 zł |
Xiaomi Redmi 13C 256GB/8GB - Navy Blue | 799 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 13C 8/256GB Clover Green GS-T-XIA-1141 | 699 zł |
XIAOMI REDMI 13C 8/256 Czarny 51627 | 699 zł |
Modyfikacje Xiaomi Redmi 13C
Ceny na Xiaomi Redmi 13C |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 13C 128 GB / 4 GB | od 452 zł | 41 oferta | ||
Xiaomi Redmi 13C 128 GB / 6 GB | od 556 zł | 3 oferty | ||
Xiaomi Redmi 13C 256 GB / 8 GB | od 517 zł | 42 oferty |