Смартфон Xiaomi 11T 128 ГБ
Відео 27Фото 25 |
Купити Xiaomi 11T 128 ГБ
Усі ціни 18 →Xiaomi 11T Celestial Blue 8/128 MZBO9LTEU Xiaomi 11T | 1 242 zł |
Smartfon Xiaomi Mi 11T 5G 8/128GB Niebieski | 1 382 zł |
Smartfon XIAOMI 11T 8/128GB 5G 6.67" 120Hz Szary 34981 | 2 500 zł |
Smartfon Xiaomi 11T 5G 8/128GB Szary (MZB09LREU) | 1 820 zł |
Smartfon Xiaomi 11T 8/128GB Meteorite Gray | 2 499 zł |
У середньому ціновому діапазоні мобільних пристроїв з модельного портфоліо 2021 року міцно влаштувався смартфон Xiaomi 11T. Це збалансований гаджет з достойним апаратним оснащенням і трирічним циклом гарантованого оновлення системи Android.
Швидкий AMOLED-екран
Знайомство зі смартфоном починається з великого екрана 6.67-дюймової розмірності по діагоналі. По-перше, його встеляє загартоване скло Gorilla Glass Victus, що характеризується підвищеною механічною міцністю. По-друге, дисплей пристрою ґрунтується на підкладці з соковитої AMOLED-матриці з безліччю профілів для тонкого налаштування передачі кольору. Ну а по-третє, екран може похвалитися високою частотою оновлення картинки 120 Гц і частотою опитування сенсора 480 Гц.
Продуктивне «залізо»
Апаратну платформу Xiaomi 11T очолює топовий мобільний процесор MediaTek Dimensity 1200 5G. Одне його ядро працює на частоті 3 ГГц, ще тріо на частоті 2.6 ГГц, чотири ядра, які залишилися — на частоті 2 ГГц. У базовій конфігурації смартфон має 8 ГБ ОЗП і 128 ГБ нерозширюваної енергонезалежної пам'яті. Продуктивному «залізу» по зубах ресурсомісткі ігри й крутіння додатків у режимі багатозадачності.
Потрійна основна камера
Потрійний модуль основної камери смартфона знаходиться під управлінням датчика зображення з роздільною здатністю 108 МП, який підкріплений світлосильною оптикою f/1.75. Компанію йому складають 8 МП ультраширококутний об'єктив з кутом захоплення 120° і 5 МП макромодуль. Фронталка на 16 МП вбудована в острівний отвір дисплея по центру верхнього сегмента. Смартфон дуже непогано проявляє себе при зйомці 4К-відео й забезпечує отримання якісних фотознімків у будь-який час дня і ночі.
Енергетичне ядро
На додаток Xiaomi 11T обладнали голосистими стереодинаміками, фірмовим ІЧ-портом для віддаленого управління полчищем домашньої електроніки, бічним дактилоскопічним сканером у кнопці ввімкнення. Тривалу автономність гаджету гарантує батарея на 5000 мАгод з надшвидкою процедурою зарядки на потужності 67 Вт — з нуля до сотні відсотків акумулятор заряджається всього за 36 хв. при використанні штатного блока живлення. Буквально півгодинне знаходження на зарядці продовжує термін автономної роботи смартфона на півтори-два дні.
Модификації Xiaomi 11T
Ціни на Xiaomi 11T |
---|---|---|---|---|
Xiaomi 11T 128 ГБ | від 1 102 zł | 19 пропозицій | ||
Xiaomi 11T 256 ГБ | від 1 700 zł | 2 пропозиції |