Смартфон Xiaomi 11 Lite 5G NE 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 21Фото 40 |
Купити Xiaomi 11 Lite 5G NE 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 8 →Smartfon XIAOMI 11 Lite NE 8/128GB 5G 6.55" 90Hz Niebieski 35656 | 2 100 zł |
Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB Czarny | 1 699 zł |
Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB Czarny | 1 099 zł |
Smartfon XIAOMI 11 Lite NE 8/128GB 5G 6.55" 90Hz Czarny + Zabezpieczenie e | 2 100 zł |
Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB Niebieski | 1 699 zł |
Xiaomi 11 Lite 5G NE — оновлена модифікація «лайтового» смартфона Xiaomi Mi 11 Lite 5G, яка позбулася «мі-шної» приставки в імені, видозмінила забарвлення корпусу й обзавелася трохи іншим процесором.
Оновлений процесор
Надалі в «підкапотній» частині мобільного пристрою головує «восьмиядерник» Snapdragon 778G, який має підтримку роботи у високошвидкісних мережах мобільного зв'язку 5G. Смартфон впевнено справляється із запуском вимогливих ігор на зразок Genshin Impact або PUBG Mobile, водночас користувальницькій аудиторії доступні високі налаштування графіки. У частині пам'яті модель має 8 ГБ ОЗП і 128 ГБ місця у вбудованому накопичувачі з можливістю установлення картки microSD завдяки відмові від послуг другої «сімки».
Барвиста AMOLED-панель
У зовнішньому вигляді Xiaomi 11 Lite 5G NE домінантою є барвистий AMOLED-екран з розмірами по діагоналі 6.55 дюймів. Він підтримує технології Dolby Vision і HDR 10+, має роздільну здатність 2400х1080 пікселів, а також підвищену до 90 Гц частоту оновлення картинки. Вада дисплея — неповноцінна робота функції Always On Display (статична картинка на заблокованому екрані відображається тільки протягом близько 10 с). У лівому кутку фронтальної панелі зроблено отвір для селфі-камери на 20 МП.
Стрункий корпус
У «стрункий» корпус апарату товщиною 6.8 мм помістили акумуляторну батарею ємністю 4250 мАгод. Вона заряджається в прискореному темпі з потужністю до 33 Вт. Позаду з корпусу смартфона трохи випирає блок основної фотокамери, що складається з 64 МП провідного сенсора, 8 МП надширококутного об'єктива й 5 МП макромодуля на допомогу йому. На додаток модель озброїли NFC-чипом, бічним сканером відбитка пальців, фірмовим ІЧ-портом, який перетворює телефон на пульт ДУ для управління різноманітною технікою.
Модификації Xiaomi 11 Lite 5G NE
Ціни на Xiaomi 11 Lite 5G NE |
---|---|---|---|---|
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128 ГБ / 6 ГБ | від 700 zł | 4 пропозиції | ||
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128 ГБ / 8 ГБ | від 1 099 zł | 8 пропозицій | ||
Xiaomi 11 Lite 5G NE 256 ГБ / 8 ГБ | від 2 399 zł | 3 пропозиції |