Смартфон Xiaomi Redmi 12 128 ГБ / 4 ГБ (23053RN02A)
Відео 1Фото 10 |
Закрити
Шапка
Xiaomi Redmi 12 128 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.79 ", 2400x1080 (20:9), 388 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio G88
Камера:3 модулі, 50 МП, + 8 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:199 г
Попередні характеристики можуть змінитися після офіційного анонсу.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Xiaomi Redmi 12 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 36 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xiaomi Redmi 12 Smartphone 4GB RAM 128GB ROM Polar Silver Global Version MZapewnia optymalny i odpowiedni wynik
Prosty w użyciu
Wysokiej jakości materiał Amazon.plПоскаржитись | 640 zł |
Smartfon Xiaomi Redmi 12 4/128GB Midnight Black (6941812731208)Wspaniały wyświetlacz klasy premium, który sprawia, że każde oglądanie jest niezapomnianeFH Rozetka.plПоскаржитись | 495 zł |
XIAOMI Smartfon XIAOMI Redmi 12 4/128GB Czarny (Midnight Black)Redmi 12 posiada szklane wykończenie obudowy Premium oraz nowy wszechstronny aparat, dzięki którym swietnie sie prezentuje i... щеjest bardzo poręczny. Zaprojektowany z myślą o ochronie przed zachlapaniem i kurzem, Redmi 12 otrzymał certyfikat Ip53. Niewielka grubość zaledwie 8.17 mm sprawia, ze Redmi 12 jest o niemal 10% smuklejszy od swojego poprzednika. Wejście na słuchawki 3.5 mm oraz port szybkiego ładowania do 18 W USB typ-C, zapewniają łączność i dostępność urządzenia. Redmi 12 dostępny jest w kolorach: Midnight Black i Sky Blue.Korzyści: Ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G88 gwarantuje efektywną pracę wszystkich funkcji urządzenia Świetne odwzorowanie kolorów i ostry obraz zapewni ekran DotDisplay 6.79" o rozdzielczości 1080 x 2460 pikseli Dużo miejsca na potrzebne dane znajdziesz w pamięci wewnętrznej 128 GB Doskonałą jakość zdjęć zapewni potrójny aparat fotograficzny 50 MP + 8 MP + 2 MP Rób selfie za pomocą przedniej kamerki 8 MP Pozostań w kontakcie dzięki pojemnej baterii 5000 mAh, zapewniającej do 23 dni czuwania, do 133 godzin odtwarzania muzyki, do 26 godzin czytania online lub do 16 godzin oglądania nagrań wideo Miui 14 (oparty na systemie Android 13) jest szybki, wydajny, a przy tym łatwy i intuicyjny w użyciu MediaMarkt.plПоскаржитись | 527 zł |
Xiaomi Redmi 12 128GB/4GB - Midnight Black6.79 FHD+ (2460x1080) 90Hz Dot Display, 4G, Dual SIM, MediaTek Helio G88 Octa-core, 4GB LPDDR4X RAM, 128GB eMMC 5.1 Flash, mi... щеcroSD, Triple Camera System: 50MPixel f/1.8 Main + 8MPixel f/2.2 Ultra-Wide + 2MPixel f/2.4 Macro (Back), 8MPixel f/2.1 (Front), Android 13 with MIUI 14, 3.5mm audio jack, Wi-Fi, BT 5.3, IP53, Side fingerprint sensor, 5000 mAh Battery, 18W Fast Wired Charging, 199 gram Proshop.plПоскаржитись | 699 zł |
XIAOMI REDMI 12 4/128GB Niebieski 48014Okres gwarancji: 24 miesiące Wymiary [mm]: 168,60 x 76,28 x 8,17 mm Waga [g]: 198,5 g Kolor: Niebieski Kolor producenta: Sky... щеBlue Typ obudowy: Szkło + metal Wodoodporność: IP53 Czytnik linii papilarnych: Tak (w przycisku bocznym) Wzmocniona obudowa: Nie Wodoodporność: Odporny na zachlapanie Model: Niebieski (4/128GB) System operacyjny: Android 13 (MIUI 14) Procesor [GHz]: 2 x 2,0 GHz + 6 x 1,8 GHz Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: Tak (microSD) RAM: 4 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): MediaTek Helio G88 Obsługiwana pamięć do: 1 TB Taktowanie procesora [GHz]: od 1,6 GHz do 2,0 GHz Pamięć RAM [GB]: 4 GB Wbudowana pamięć [GB]: 128 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 4 / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 13 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Android HMS: Nie dotyczy Wersja systemu EMUI: Nie dotyczy Modele pozostałych producentów: XIAOMI REDMI 12 Przekątna ekranu [cal]: 6,79" Technologia ekranu: AdaptiveSync
DotDisplay Rozdzielczość ekranu [px]: 2460 x 1080 px Liczba kolorów: NTSC 70% Dodatkowe funkcje: Certyfikat niebieskiego światła SGS
Jasność do 550 nitów
396 PPI Przekątna [cal]: powyżej 6,5" Częstotliwość odświeżania ekranu: 90 Hz Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.79 Aparat główny [Mpix]: 50 + 8 + 2 Mpix Funkcje aparatu: Filtry filmCamera Lampa błyskowa: Dioda LED Ilość aparatów: 3 Aparat główny [Mpix]: od 48 do 100 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: 1080p@30fps Aparat główny (tylny) [Mpix]: 50 Aparat przedni [Mpix]: 8 Mpix Lampa błyskowa: Doświetlanie ekranem Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Aparat główny (przedni) [Mpix]: 8 Standard GSM: 4G / 3G / 2G Bluetooth: BT 5.3 GPS: Tak Rodzaj złącza: USB-C Wtyk słuchawek: 3,5 mm mini jack Rodzaj nawigacji: GPS,Glonass,Bei Neonet.plПоскаржитись | 549 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Xiaomi Redmi (бюджетні)
від 680 zł
5G, 6.79 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 4 Gen 2, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г
від 76 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, голосовий асистент, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 34 мАгод, до 5 год, з кейсом + 30 год
від 538 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 141 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: з кейсом + 40 год
від 444 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 249 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, AAC, LDAC, активне шумозаглушення, ігровий режим, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, акумулятор: 54 мАгод, з кейсом + 38 год
від 517 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 68 zł
вкладиші, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 5 год, з кейсом + 20 год
від 452 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 57 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.0, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 43 мАгод, до 4 год, з кейсом + 12 год
від 485 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 284 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.3, LDAC, активне шумозаглушення, ігровий режим, 3D звук, захист від вологи, акумулятор: з кейсом + 36 год
від 600 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 54 zł
для активного спорту, внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 5 год, з кейсом + 18 год
від 556 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 159 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 32 Ом, акумулятор: 35 мАгод, до 6 год, з кейсом + 28 год
від 508 zł
6.79 ", 388 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G88, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 99 zł
внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, AAC, активне шумозаглушення, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, 16 Ом, акумулятор: 48 мАгод, з кейсом + 30 год
від 297 zł
6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio G25, камера: 13 МП, зарядка: 5000 мАгод, 196 г
від 85 zł
вкладиші, бездротові, true wireless, Bluetooth v 5.2, aptX, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: 35 мАгод, до 5 год, з кейсом + 25 год
Відеоогляди
Модификації Xiaomi Redmi 12
Ціни на Xiaomi Redmi 12 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi 12 128 ГБ / 4 ГБ | від 444 zł | 40 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi 12 128 ГБ / 8 ГБ | від 508 zł | 2 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi 12 256 ГБ / 8 ГБ | від 538 zł | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 482 zł
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 810, камера: 3 модулі, 50 МП, + 2 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 429 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 549 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г
від 599 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 169 г
від 499 zł
6.6 ", 400 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 429 zł
6.6 ", 400 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 183 г
від 452 zł
6.74 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 192 г
від 470 zł
6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 201 г
від 543 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 6000 мАгод, 204 г
від 468 zł
6.75 ", 260 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G37, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5010 мАгод, 190 г
від 499 zł
6.5 ", 268 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, MT6765V/CB Helio G37, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 541 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G36, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5200 мАгод, 188 г