Powerbank Xiaomi Mi HyperSonic Power Bank 20000
Відео 1Фото 13 |
Xiaomi Mi HyperSonic Power Bank 20000 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi HyperSonic Power Bank 20000
Усі ціни 18 →Xiaomi Mi Power Bank 50W 20000 mAh Przenośna bateria 50W Dwukierunkowe szy | 224 zł |
Powerbank Xiaomi Mi 50W 20000mAh Czarny MI 50W POWER BANK 20 | 239 zł |
Xiaomi Mi 50W Powerbank 20000mAh Czarny | Power bank | PB2050SZM AK-MOB-XI | 209 zł |
Powerbank XIAOMI Mi 20000 mAh 50W Czarny | 214 zł |
Powerbank XIAOMI Mi 20000 mAh 50W Czarny | 214 zł |
Стильний аксесуар
Повербанк, що поступив у продаж на початку 2022 року, від Xiaomi виконаний в лаконічному дизайні з алюмінію. Він приємно виглядає, не надто важкий і при цьому виграє за міцністю у аналогів із пластику.
Xiaomi Mi HyperSonic Power Bank 20000 при ємності в 20 тисяч мАгод має розміри 154x74x28 мм, передбачає єдину кнопку керування та найпростіший індикатор заряду з четвіркою світлодіодів.
3 порти швидкої зарядки
Powerbank-акумулятор підтримує затребувані сьогодні протоколи швидкої зарядки, а саме Quick Charge 3.0 та Power Delivery 3.0 (а також їх більш ранні версії). Також він обзавівся трьома портами: парою працюючих на вихід USB A (потужністю до 22.5 Вт) та USB-C. Використовуючи останній, вдасться заряджати сам повербанк (до 45 Вт), так і різні підключені гаджети (до 50 Вт).
Одночасно можна живити до трьох пристроїв. А час заповнення ємності зовнішнього акумулятора становить близько 4 годин (кабель USB-C включений в комплект).
Від смартгодинників до ноутбуків
Надшвидка зарядка (50 Вт) можлива з обмеженим набором гаджетів – зі смартфонами Xiaomi, Redmi та Poco. Так, скажімо, Xiaomi Mi 11 вдасться повністю зарядити приблизно за годину. Але завдяки підтримці технології Power Delivery для будь-яких сумісних пристроїв (включаючи ноутбуки) доступна потужність 45 Вт. Наприклад, заявлено, що Lenovo L480 до 100% заряджається приблизно за 2.5 години.
Крім цього є можливість малоточної зарядки. Тому повербанк підходить для підживлення енергією бездротових навушників і колонок, фітнес-браслетів і т.д.
Xiaomi Mi HyperSonic Power Bank 20000 – універсальна батарея, яка здатна швидко заряджати смартфони або навіть стати альтернативою зарядному пристрою деяких лептопів у короткій поїздці.