Powerbank Xiaomi Mi Power Bank Pocket Edition 10000
Відео 6Фото 17 |
Xiaomi Mi Power Bank Pocket Edition 10000 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi Power Bank Pocket Edition 10000
Усі ціни 16 →10 000 mAh MI Power Bank 3 Ultra Compact BHR4412GL | 79 zł |
Powerbank XIAOMI Mi Power Bank 3 Ultra PB1022ZM 10000mAh 22.5W Czarny | 90 zł |
XIAOMI Xiaomi Mi Power Bank 3 Ultra Compact | Powerbank | 10000 mAh, Czarn | 159 zł |
Powerbank XIAOMI Mi Power Bank 3 Ultra PB1022ZM 10000mAh 22.5W Czarny | 85 zł |
Компактний кишеньковий Power bank
Компактний зовнішній акумулятор Xiaomi Mi Power Bank Pocket Edition 10000 є новинкою 2021 року і позиціонується як мобільний кишеньковий пристрій, якому для перенесення навіть не потрібна сумка. Внаслідок того, що довжина корпусу складає всього 90 мм, портативну батарею можна повністю заховати в кишені штанів. Для збереження ємності 10000 мАгод (реальна 5500 мАгод, 5 В/3 А) виробникові довелося використати потовщений акумулятор Li-Pol, а також поворожити з компонуванням мікросхем і портів USB A, розміщених у 2 ряди, що природно зобразилося на підсумкових габаритах повербанка, який не назвеш тонким. Білий корпус приладу виготовлений з практичного поєднання АБС-пластику і полікарбонату, завдяки чому вага зарядки не більше, ніж у звичайного смартфона (200 г). Пристрій відрізняється багаторівневим захистом від перегріву, короткого замикання, перенапруги, надлишкового заряду і розряду, а також захистом по струму на вході і виході.
Висока потужність зарядки 22.5 Вт
Головна особливість моделі полягає у високій потужності зарядки 22.5 Вт через порти USB A (2 шт) і USB-C. Крім цього, пристрій уміє правильно заряджати дрібні гаджети на зразок Bluetooth-гарнітур і фітнес-браслетів слабким струмом. Кількість вихідних портів дозволяє одночасно віддавати енергію 3 зовнішнім девайсам, витрачаючи для цього менше часу, ніж при почерговій зарядці. Для реанімації порожньої батареї повербанка можна використовувати порт microUSB (5 В/2 А, максимальна потужність 10 Вт) або універсальний порт USB С, що забезпечує повне відновлення ємності акумулятора приблизно за 3.5 години. Джерело живлення підтримує 2 версії швидкої зарядки Quick Charge (2.0 і 3.0), а також загальноприйнятий стандарт Power Delivery, на який орієнтуються провідні виробники мобільних пристроїв. У комплектації передбачений кабель USB A – USB Type-C, що дозволяє приступити до зарядки одразу після розпакування коробки.