Powerbank Xiaomi Mi Power Bank Pocket Edition 10000
Wideo 6Zdjęcia 17 |
Xiaomi Mi Power Bank Pocket Edition 10000 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Mi Power Bank Pocket Edition 10000
Wszystkie ceny 21 →Xiaomi - Powerbank 10000 mAh Mi Power Bank 3 Ultra Compact - Negra BHR4412 | 141 zł |
XIAOMI Power bank 10000 mAh Ultra Compact AZXIAUAP0010P00 | 87 zł |
Powerbank XIAOMI Mi Power Bank 3 Ultra PB1022ZM 10000mAh 22.5W Czarny | 90 zł |
Xiaomi, Powerbank Mi 3 Ultra Compact, 10000mAh, czarny | 79 zł |
XIAOMI Power bank 10000 mAh Ultra Compact | 112 zł |
Kompaktowy, kieszonkowy powerbank
Kompaktowy akumulator zewnętrzny Xiaomi Mi Power Bank Pocket Edition 10000 jest nowością 2021 roku i jest pozycjonowany jako mobilne urządzenie kieszonkowe, które nie potrzebuje nawet torby do przenoszenia. Dzięki temu, że długość obudowy wynosi zaledwie 90 mm, stało się możliwe całkowite schowanie przenośnego akumulatora w kieszeni spodni. Aby zachować pojemność 10000 mAh (prawdziwe 5500 mAh, 5 V/3 A), producent musiał skorzystać z pogrubionego akumulatora Li-Pol, a także majstrować przy rozkładzie mikroukładów i portów USB A, umieszczonych w 2 rzędach, co wpłynęło na ostateczne wymiary powerbanku, który nie sposób nazwać cienkim. Biała obudowa urządzenia jest wykonana z praktycznego połączenia tworzywa ABS i poliwęglanu, dzięki czemu waga ładowarki nie przekracza wagi zwykłego smartfona (200 g). Urządzenie posiada wielopoziomowe zabezpieczenie przed przegrzaniem, zwarciem, przepięciem, przeładowaniem i rozładowaniem oraz zabezpieczenie prądowe na wejściu i wyjściu.
Wysoka moc ładowania 22,5 W.
Główną cechą modelu jest duża moc ładowania 22,5 W przez USB A (2 szt.) oraz USB C. Dodatkowo urządzenie potrafi prawidłowo ładować małe gadżety, takie jak słuchawki Bluetooth czy bransoletki fitness niskim prądem. Liczba portów wyjściowych pozwala na jednoczesne dostarczenie energii do 3 urządzeń zewnętrznych, poświęcając na to mniej czasu niż przy naprzemiennym ładowaniu. Aby ponownie naładować rozładowany akumulator powerbanku można wykorzystać port microUSB (5 V/2 A, maksymalna moc 10 W) lub uniwersalny port USB C, który zapewnia pełne przywrócenie pojemności akumulatora w około 3,5 godziny. Zasilacz obsługuje 2 wersje szybkiego ładowania Quick Charge (2.0 i 3.0), a także ogólnie przyjęty standard Power Delivery, którym kierują się czołowi producenci urządzeń mobilnych. W zestawie kabel USB A - USB Type-C, umożliwiający rozpoczęcie ładowania natychmiast po rozpakowaniu pudełka.