Powerbank Xiaomi Redmi Power Bank 10000
Wideo 10Zdjęcia 13 |
Xiaomi Redmi Power Bank 10000 10000 mAh 12 W 20000 mAh 18 W |
|
Prosty, niezawodny i przystępny cenowo powerbank klasy średniej, przeznaczony do noszenia na co dzień. Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt ze średniej półki cenowej. Wyróżnia się umiarkowaną grubością obudowy (15 mm) i niewielką wagą. Przeznaczony do ładowania różnych gadżetów w sytuacjach przedwczesnego rozładowania wbudowanego akumulatora. Takie problemy są szczególnie krytyczne dla smartfonów w trasie, gdy nie ma możliwości skorzystania ze standardowej ładowarki.
Korzystanie z powerbanku Xiaomi Redmi Power Bank 10000 może całkowicie wyeliminować takie sytuacje. Jest on wyposażony w wysokiej jakości baterię litowo-polimerową 10 000 mAh, która pozwala na pełne naładowanie Redmi Note 7 1,7 razy, Xiaomi Mi 9 ponad dwa razy, Redmi K20 - 1,7 razy i iPhone XS ponad dwa razy. Niewielkie gabaryty białej plastikowej obudowy urządzenia (o grubości 15 mm) ułatwiają przenoszenie i przechowywanie.
Sam powerbank jest uzupełniany przez port microUSB lub USB Type-C z ładowarki zewnętrznej. Przybliżony czas ładowania to 3,5 h. Do podłączenia urządzeń-klientów służą dwa złącza USB typu A, które zapewniają prąd wyjściowy do 2,4 A. Dostępny jest pełny zestaw niezbędnych systemów ochronnych, a także prosty i czytelny wskaźnik pojemności resztkowej LED. Nie jest dostarczany z własnym kablem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Redmi Power Bank 10000
Wszystkie ceny 21 →Xiaomi Redmi Power Bank 10 000 mAh czarny 2715 | 90 zł |
Xiaomi Redmi Power Bank 10000 mAh - Black Powerbank - Czarny - 10000 mAh | 96 zł |
XIAOMI Powerbank Redmi 10000mAh czarny AZXIAUAP0001010 | 78 zł |
Powerbank XIAOMI Redmi 10000 mAh 10W Czarny | 70 zł |
Xiaomi Redmi Powerbank 10000mAh 10W (Czarny) | 75 zł |
Modyfikacje Xiaomi Redmi Power Bank 10000
Ceny na Xiaomi Redmi Power Bank 10000 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Power Bank 10000 | od 65 zł | 22 oferty | ||
Xiaomi Redmi Power Bank 20000 | od 69 zł | 18 oferty |