Ceny na Xiaomi Redmi Power Bank 20000
Wideo 10Zdjęcia 13 | od 69 do 199 zł Pojemność (mAh): 20000; Pojemność rzeczywista (mAh): 12600; Pojemność baterii (W*h): 74; Typ baterii: Li-Pol; USB A (szt.): 2; USB type С: USB typu C (2. miejsce): USB typu C (trzeci): USB A: Moc na port USB A (pierwszy) (W): 18; Prąd ładowania USB A (pierwszy): 5V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5A dodaj do listymoje listy |
10000 mAh 12 W 20000 mAh 18 W | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Mi 20000 mAh Redmi 18 W Fast Charge Power Bank czarny VXN4304GLogromna pojemność 20 000 mAh
18 W oraz dwukierunkowe szybkie ładowanie
Możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie Amazon.plZłóż skargę | 120 zł |
Powerbank Xiaomi Redmi PowerBank 20000 mAh Fast Charge 18W PB200LZM BlackUSB Type-C służy wyłącznie do ładowania Powerbanków.Do ładowania gadżetów dostępne są 2 x USB Type-A. Akumulator ze... więcejwnętrzny Xiaomi Redmi Power Bank PB200LZM - to przenośna bateria, która pomoże naładować smartfon lub tablet, gdy jesteś z dala od gniazdka elektrycznego. Dzięki kompaktowym rozmiarom można go wygodnie zabrać ze sobą w podróż i używać w razie potrzeby. Cechy: Typ akumulatora: Litowo-polimero Rozetka.plZłóż skargę | 69 zł |
Xiaomi Redmi 18W Fast Charge Powerbank - Czarny - 20000 mAhXiaomi Redmi 18W Fast Charge Power Bank 20000mAh Black:Looking for a backup battery to charge your devices? The Xia... więcejomi Redmi 18W Fast Charge Power Bank 20000mAh Black with a capacity of 20000 mAh is made to charge your phone when you are running out of battery on the go. It stands out for its very fast Fast Charge charging. The Xiaomi Powerbank has a Micro USB cable included in the package. This powerbank is equipped with fast wired charging, where you can count on a power of 18 W. Important features of the Xiaomi Redmi 18W Fast Charge Power Bank 20000mAh Black The power bank can charge phones and tablets Xiaomi Redmi 18W Fast Charge Power Bank 20000mAh Black has Fast Charge type charging in its equipment Indication by LEDs Output voltage value 5, 1 V Output current 2,4 A The Xiaomi Powerbank will be delivered with a Micro USB cable At the output you will find 2 USB and USB-C connectors The power bank's capacity of 20000 mAh ensures the endurance of the Xiaomi Powerbank with impressive endurance You will especially appreciate the battery with great endurance on mushrooms, trips to the countryside and at the very end of the world. The Xiaomi Redmi 18W Fast Charge Power Bank 20000mAh Black can be easily recharged by connecting the phone charger with which you otherwise charge your phone. The advantage of the power bank is the ability to charge 2 devices at once thanks to the USB and USB-C outputs. The Xiaomi model uses Micro USB and USB-C for input. LEDs inform you about the battery charge status. Proshop.plZłóż skargę | 153 zł |
Xiaomi Redmi Power Bank 20000 mAh czarny AK-MOB-XIA-022Xiaomi Redmi Power Bank 20000 mAh czarny - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmo... więcejwa dostawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 125 zł |
Power bank XIAOMI Redmi, 20000 mAh, czarnyPowerBank XIAOMI Redmi 20000 mAh 18W Fast Charge Wysokiej klasy ogniwa o pojemności 20000 mAh to najnowsza wersja p... więcejowerbanku od Xiaomi z serii Redmi. Powerba... EmpikZłóż skargę | 110 zł |
Powerbank XIAOMI Redmi 20000 mAh 18W CzarnyIdealny wybór dla wszystkich użytkowników ceniących sobie wysoką pojemność, przy zachowaniu niewielkich rozmiarów i... więcejwagi. Powerbank Redmi 20000 mAh inteligentnie dostosowuje wyjściowy poziom mocy do podłączonego urządzenia. Przekłada się to na znacząco szybsze ładowanie i kompatybilność z każdym urządzeniem, które możemy naładować z portu USB. Z olbrzymią pojemnością akumulatora przedłużysz życie swoich gadżetów, gdziekolwiek jesteś. Nigdy więcej rozładowanego tabletu, słuchawek, smart bandów, kamer czy telefonów. Electro.plZłóż skargę | 104 zł |
Powerbank 20000mAh Redmi 18w Fast Charge Czarny - XiaomiZapomnij o problemach z niskim poziomem baterii! Powerbank Redmi od Xiaomi o pojemności 20000mAh i szybkim ładowani... więceju 18W zapewni Ci energię na cały dzień. Mobilność, wydajność i niezawodność w jednym! Sklep.Puregreen.plZłóż skargę | 160 zł |
Xiaomi Redmi 18W Fast Charger Power Bank 20000mAh CzarnyGwarancja:24 miesiące;Inform OleOle.plZłóż skargę | 90 zł |
Powerbank XIAOMI Redmi 20000 mAh 18W CzarnyIdealny wybór dla wszystkich użytkowników ceniących sobie wysoką pojemność, przy zachowaniu niewielkich rozmiarów i... więcejwagi. Powerbank Redmi 20000 mAh inteligentnie dostosowuje wyjściowy poziom mocy do podłączonego urządzenia. Przekłada się to na znacząco szybsze ładowanie i kompatybilność z każdym urządzeniem, które możemy naładować z portu USB. Z olbrzymią pojemnością akumulatora przedłużysz życie swoich gadżetów, gdziekolwiek jesteś. Nigdy więcej rozładowanego tabletu, słuchawek, smart bandów, kamer czy telefonów.... Avans.plZłóż skargę | 104 zł |
XIAOMI Xiaomi 20000mAh Redmi 18W Fast Charge Power bank | Powerbank | 2000Xiaomi 20000 mAh Redmi 18 W Fast Charge - szybkie ładowanie dwóch urządzeń jednocześniePow Akces-markt.plZłóż skargę | 199 zł |
Powerbank XIAOMI, 20000 mAh, szybkie ładowanie, czarnyPowerbank XIAOMI 20000 mAh to niezastąpione źródło energii dla Twoich urządzeń. Ten przenośny i wydajny akumulator... więcejw kolorze czarnym z łatwością obsłuży nawet najbardziej wymagające urządzenia. Biedronka HomeDostawa: w Polsce Złóż skargę | 135 zł |
Xiaomi Redmi power bank PB200LZM 20000 mAh czarny 18W fast chargeWysokiej klasy ogniwa o pojemności 20000 mAh to najnowsza wersja powerbanku od Xiaomi z serii Redmi. Powerbank obsł... więcejuguje technologia Fast Charge oraz Quick Charge 18W. Produkt w 100% oryginalny. Każdy powerbank posiada unikalny kod weryfikujący świadczący o jego oryginalności. Nowy produkt Xiaomi Redmi power bank PB200LZM 20000 mAh czarny 18W fast charge - PowerBanki EAN: 6934177716874 Happytel.plZłóż skargę | 157 zł |
Xiaomi Redmi 18W Fast Charger Power Bank 20000mAh CzarnyGwarancja:24 miesiące;Inform RTV Euro AGDZłóż skargę | 90 zł |
Powerbank XIAOMI Redmi 20000 mAh 18W Czarny VXN4304GLIdealny wybór dla wszystkich użytkowników ceniących sobie wysoką pojemność, przy zachowaniu niewielkich rozmiarów i... więcejwagi. Powerbank Redmi 20000 mAh inteligentnie dostosowuje wyjściowy poziom mocy do podłączonego urządzenia. Przekłada się to na znacząco szybsze ładowanie i kompatybilność z każdym urządzeniem, które możemy naładować z portu USB. Z olbrzymią pojemnością akumulatora przedłużysz życie swoich gadżetów, gdziekolwiek jesteś. Nigdy więcej rozładowanego tabletu, słuchawek, smart bandów, kamer czy telefonów.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 92 zł |
Powerbank RedMi 20000mAh 18W Fast charge (black) | 177 zł |
Xiaomi Redmi Fast Charge Power Bank Czarny VXN4304GLFunkcje:Typ baterii Bateria litowo-polimero tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 95 zł |
Xiaomi Redmi 18W Fast Charge Powerbank - Czarny - 20000 mAhPowerbank, 20000 mAh, 74 Wh, 18 wat, 3.6 A, Fast Charge, 2 z??cza wychodz?ce (USB), czarny Proshop.plZłóż skargę | 163 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!