Xiaomi Redmi Watch 3
Wideo 5Zdjęcia 9 |
Inteligentne zegarki marki Xiaomi można zaliczyć do rozwiązań ze średniej półki cenowej. Model wyposażono w prostokątną tarczę opartą na matrycy AMOLED o częstotliwości odświeżania 60 Hz. To 1,75-calowy ekran od krawędzi do krawędzi o maksymalnej jasności 600 nitów i rozdzielczości 450x390 pikseli, co zapewnia dość szczegółowy i bogaty obraz. Sterowanie dotykowe i przycisk z boku metalowej obudowy umożliwiają interakcję z gadżetem.
Inteligentny zegarek Xiaomi Redmi Watch 3 potrafi nie tylko wyświetlać powiadomienia i wiadomości SMS ze smartfona (parowanie odbywa się poprzez Bluetooth v 5.2), ale także umożliwia odbieranie połączeń z telefonu komórkowego (ponieważ posiada wbudowany głośnik i mikrofon). To przenośne urządzenie może mierzyć różne wskaźniki zdrowotne, w tym tętno i poziom tlenu we krwi, stres, jakość snu, a także może prowadzić kalendarz dla kobiet.
Koneserzy sportu i aktywności fizycznej mogą liczyć na wsparcie dla 121 trybów fitness, a dzięki wbudowanemu modułowi GPS z Galileo dokładne współrzędne biegu w plenerze czy jazdy na rowerze zostaną określone nawet wtedy, gdy smartfon pozostanie w domu. Dodatkowe funkcje obejmują obecność trybu pływania (wodoodporność do 5 atmosfer) i dobrą autonomię (od 7 do 12 dni - odpowiednio w trybie aktywnym i normalnym).
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Redmi Watch 3
Wszystkie ceny 19 →Xiaomi Uniseks Redmi Watch 3 Smartwatch Czarny 175 " | 339 zł |
XIAOMI Smartwatch GPS XIAOMI Redmi Watch 3 Black Czarny | 379 zł |
Xiaomi Redmi Watch 3 - Black | 449 zł |
Smartwatch Xiaomi Redmi Watch 3 Ivory | 449 zł |
Smartwatch Xiaomi Redmi Watch 3 Czarny ZEG-SMW-XIA-059 | 339 zł |