Xiaomi Redmi Band 2 (M2225B1)
Відео 1Фото 12 |
Фітнес-трекер торгової марки Xiaomi - це відносно недорогий девайс з тонким корпусом (менше 10 мм) і 1.47-дюймовим безрамковим екраном. Дисплей базується на TFT-матриці, характеризується скромною роздільною здатністю 320x172 пікселів та передбачає понад 100 циферблатом оформлення. До переваг моделі відноситься хороша автономність, адже повного заряду літій-полімерного акумулятора ємністю 210 мАгод має вистачити на 14 днів у стандартному режимі та на 6 діб активної експлуатації.
Фітнес-браслет Xiaomi Redmi Band 2 вміє не лише виміряти частоту серцевих скорочень (в режимі нон-стоп), але й визначати сатурацію (насичення крові киснем). Цілком звично тут можна стежити за пройденими протягом дня кроками, загальним часом активності, аналізувати сон, рівень стресу, і навіть вести жіночий календар. Спортивних ентузіастів чекає щонайменше 30 фітнес-режимів, де є і не найочевидніші, на зразок гри з фрісбі. Окремо варто виділити, що модель доступна у продажу з різними кольорами браслетами (6 варіацій), знімати девайс не потрібно для миття рук або прийому душу (WR50M), а вага без ремінця складає всього 15 грам, тобто аксесуар зовсім не відчувається на руці .
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Redmi Band 2
Усі ціни 12 →Xiaomi 44491 Redmi Smart Band 2 GL Black - Duży ekran 147" - 30 programów | 116 zł |
Xiaomi Redmi Smart Band 2 - Black | 149 zł |
Smartband Xiaomi Redmi Smart Band 2 Black REDMI SMART BAND 2 G | 159 zł |
Smartwatch Xiaomi Redmi Smart Band 2 czarny | 148 zł |
Fitness bransoletka Xiaomi Redmi Smart Band 2 GL (44488) Biały | 137 zł |