Смартгодинник
Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm
Відео 18Фото 11 |
Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm
2023 рік6-е поколінняNFCбезконтактна оплатаможливість говоритиплеєрвстановлення додатківWear OSжіночий календарMIL-STD-810ЕКГGPSкартискло з сапфіруBluetooth v 5бездротова зарядка
Дисплей:1.31 ", 432x432 пікс, Super AMOLED
Корпус:сталь, IP68, 50
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, ЕКГ (кардіо), кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:GPS, висотомір, компас
Аналіз BIA (біоімпедансний аналіз, БІА). Функція виявлення миготливої аритмії. Фізичний безель, що обертається.
Порівняно з попереднім поколінням – трохи більший екран, продуктивніший процесор і графічний чип, більш ємний акумулятор, більш детальний аналіз сну та роботи серця.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Galaxy Watch6 Classic 47mm
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm
Усі ціни 56 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung Galaxy Watch6 Classic SM-R960NZKADBT zegarek sportowy 381 cm 15" O | 1 201 zł |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm Black (SM-R960NZKAEUE) | 1 160 zł |
SAMSUNG Smartwatch GPS SAMSUNG Galaxy Watch6 Classic BT 47mm Stainless Bla | 1 399 zł |
Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm - Black | 1 249 zł |
Smartwatch Samsung Watch6 Classic 47mm Czarny SM-R960NZKAEUE | 2 049 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості смарт годинників Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm:
- Біоімпедансний аналіз – аналіз кількості жиру та рідини в організмі, м'язової та кісткової маси та метаболізму.
Модификації Samsung Galaxy Watch6 Classic
Ціни на Samsung Galaxy Watch6 Classic |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm | від 880 zł | 49 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm LTE | від 1 095 zł | 41 пропозиція | ||
Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm | від 978 zł | 59 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE | від 1 275 zł | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →