Годинник-телефон
Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm LTE
Відео 18Фото 11 |
Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm LTE
2023 рік6-е поколінняNFCбезконтактна оплатаможливість говоритиSIM картаплеєрвстановлення додатківWear OSжіночий календарMIL-STD-810ЕКГGPSкартискло з сапфіруBluetooth v 5бездротова зарядка
Дисплей:1.31 ", 432x432 пікс, Super AMOLED
Корпус:сталь, IP68, 50
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, ЕКГ (кардіо), кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:GPS, висотомір, компас
Аналіз BIA (біоімпедансний аналіз, БІА). Функція виявлення миготливої аритмії. Фізичний безель, що обертається.
Порівняно з попереднім поколінням – трохи більший екран, продуктивніший процесор і графічний чип, більш ємний акумулятор, більш детальний аналіз сну та роботи серця.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Galaxy Watch6 Classic 43mm LTE
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm LTE
Усі ціни 41 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE 43 mm - srebrny/szary SR955WATCH6LTESILV | 1 318 zł |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 Classic 43mm eSIM Black (SM-R955FZKAEUE) | 1 285 zł |
SAMSUNG Smartwatch GPS SAMSUNG Galaxy Watch6 Classic LTE 43mm Stainless Bl | 1 449 zł |
Smartwatch Samsung Watch6 Classic LTE 43mm Czarny SM-R955FZKAEUE | 2 149 zł |
Samsung Samsung Galaxy Watch6 Classic (LTE, 43mm) SM-R955FZKAEUE | 1 499 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості смарт годинників Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm LTE:
- Біоімпедансний аналіз – аналіз кількості жиру та рідини в організмі, м'язової та кісткової маси та метаболізму.
Модификації Samsung Galaxy Watch6 Classic
Ціни на Samsung Galaxy Watch6 Classic |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm | від 880 zł | 49 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm LTE | від 1 095 zł | 41 пропозиція | ||
Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm | від 978 zł | 58 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE | від 1 275 zł | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →