Smartwatch z funkcją telefonu
Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm LTE
Wideo 18Zdjęcia 11 |
Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm LTE
2023 rok6 generacjaNFCpłatności zbliżeniowemożliwość prowadzenia rozmówkarta SIModtwarzaczinstalowanie aplikacjiWear OSkalendarzyk miesiączkowyMIL-STD-810EKGGPSmapyszkło szafiroweBluetooth v 5ładowanie bezprzewodowe
Wyświetlacz:1.31 ", 432x432 px, Super AMOLED
Obudowa:stal, IP68, 50
Powiadomienia:sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, EKG (kardiogram), poziom tlenu we krwi, poziom stresu
Sport i turystyka:GPS, wysokościomierz, kompas
Analiza BIA (analiza bioimpedancji, BIA). Funkcja wykrywania migotania przedsionków. Obrotowa ramka fizyczna.
W porównaniu z poprzednią generacją – nieco większy ekran, wydajniejszy procesor i układ graficzny, pojemniejsza bateria, dokładniejsza analiza snu i pracy serca.
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Galaxy Watch6 Classic 43mm LTE
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm LTE
Wszystkie ceny 41 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE 43 mm - srebrny/szary SR955WATCH6LTESILV | 1 318 zł |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 Classic 43mm eSIM Black (SM-R955FZKAEUE) | 1 285 zł |
SAMSUNG Smartwatch GPS SAMSUNG Galaxy Watch6 Classic LTE 43mm Stainless Bl | 1 449 zł |
Smartwatch Samsung Watch6 Classic LTE 43mm Czarny SM-R955FZKAEUE | 2 149 zł |
Samsung Samsung Galaxy Watch6 Classic (LTE, 43mm) SM-R955FZKAEUE | 1 499 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości smartwatcha Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm LTE:
- Analiza bioimpedancji - analiza ilości tłuszczu i płynów w organizmie, masy mięśniowej i kostnej oraz metabolizmu
Modyfikacje Samsung Galaxy Watch6 Classic
Ceny na Samsung Galaxy Watch6 Classic |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm | od 880 zł | 48 oferty | ||
Samsung Galaxy Watch6 Classic 43mm LTE | od 1 095 zł | 41 oferta | ||
Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm | od 978 zł | 58 oferty | ||
Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE | od 1 275 zł | 42 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →