Samsung Galaxy Watch 5 44mm
Wideo 41Zdjęcia 15 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung Galaxy Watch 5 44mm
Wszystkie ceny 26 →SAMSUNG Galaxy Watch 5 44mm Bluetooth - Smartwatch Silver SM-R910NZSADBT | 1 061 zł |
SAMSUNG Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch5 44mm Szary SM-R910NZAAEUE | 1 299 zł |
Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 5 SM-R910N 44mm Czarny | 1 000 zł |
SAMSUNG Galaxy Watch 5 SM-R910NZAAEUE, 44mm, Bluetooth, Szary | 1 529 zł |
SAMSUNG Galaxy Watch 5 44mm Silver SM-R910NZSAEUE | 1 429 zł |
Piąta generacja smartwatchy Samsunga zachowała wygląd Quartet, ale otrzymała przeprojektowaną tylną szybę wraz z nowymi funkcjami. Co dokładnie? Rozwiążmy to.
Czujnik Bioaktywny
Krzywizna tylnej szyby i jej powierzchnia zostały poddane obróbce podczas projektowania zegarka. Zrobiliśmy to dla lepszego dopasowania obudowy urządzenia do nadgarstka. Na wynik nie trzeba będzie długo czekać - czujnik BioActive do zbierania parametrów życiowych rejestruje dokładniejsze informacje. Czujnik łączy optyczny czujnik tętna, elektryczny czujnik tętna i bioelektryczny analizator impedancji w jednej butelce. Oprócz określania tętna zegarek mierzy stopień nasycenia krwi tlenem, poziom stresu, monitoruje EKG i ciśnienie krwi, monitoruje jakość snu.
Zaawansowana funkcjonalność
W wersji 44 mm na przodzie obudowy smartwatcha stoi okrągły ekran Super AMOLED o przekątnej 1,4 cala i rozdzielczości 450x450 pikseli. Pod względem sportowym model udostępnia użytkownikowi kompleksowe programy do organizacji treningu, środki kontroli odpoczynku i regeneracji. System podaje również osobiste zalecenia dotyczące zużycia wody na podstawie wydajności pocenia się.
Czujnik temperatury na podczerwień
Na pokładzie modelu piątej generacji zadebiutował czujnik temperatury ciała na podczerwień, który nie reaguje na zmiany temperatury otoczenia. Za autonomiczną pracę urządzenia odpowiada akumulator o pojemności 410 mAh. Jego ładowanie wystarcza na 40 godzin pracy urządzenia w trybie normalnym. Akumulator jest ładowany według procedury przyspieszonej - od 0 do 45% w zaledwie pół godziny. W zegarku znajduje się moduł NFC oraz dwuzakresowe Wi-Fi i ochrona przed wilgocią obudowy zgodnie ze standardem IP68.
Modyfikacje Samsung Galaxy Watch 5
Ceny na Samsung Galaxy Watch 5 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Watch 5 40mm | od 850 zł | 3 oferty | ||
Samsung Galaxy Watch 5 40mm LTE | od 917 zł | 16 oferty | ||
Samsung Galaxy Watch 5 44mm | od 948 zł | 26 oferty | ||
Samsung Galaxy Watch 5 44mm LTE | od 948 zł | 36 oferty |