Samsung Galaxy Watch4 40mm LTE
Відео 24Фото 31 |
Представник четвертого покоління розумного годинника компанії Samsung - це середньобюджетне рішення в корпусі 40 мм з модулем LTE в наявності. Присутність останнього забезпечує підтримку e-SIM (працює у Західній Європі та США), а разом із наявністю вбудованого динаміка та мікрофона дозволяє здійснювати голосові дзвінки без мобільного телефону поблизу. Модель оснащена фірмовим 2-ядерним процесором Exynos W920 з тактовою частотою 1180 МГц та 1.5 ГБ ОЗП, а ця «начинка» працює під керуванням операційної системи Wear OS.
Остання серед іншого підтримує безконтактні платежі (як Samsung Pay, так і Google Wallet). Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch4 40mm LTE отримав 1.2-дюймовий сенсорний екран з матрицею Super AMOLED, роздільною здатністю 396 на 396 пікселів і кількома режимами роботи, включаючи Always on Display. Циферблат захищає скло Gorilla Glass DX+. Корпус самого наручного аксесуара виготовлений з алюмінію, який поєднує міцність, легкість та красу.
Клас вологозахисту заявлений на рівні IP68, але використовувати модель для дайвінгу та плавання в солоній воді не можна. До фішок пристрою крім свого GPS-модуля та підтримки 97 спортивних режимів відноситься велика кількість вимірювань, у тому числі частоти пульсу, артеріального тиску, виконання ЕКГ, визначення сатурації (насичення крові киснем), відстеження сну та рівня стресу. Зазначимо також, що для музики та додатків є 16 ГБ вбудованої пам'яті, а час автономності заявлено на позначці до 2 днів.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung Galaxy Watch4 40mm LTE
Усі ціни 11 →Samsung Samsung Galaxy Watch4 LTE (40 mm) SM-R865FZKAEUE | 819 zł |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 40mm LTE czarny (R865) ZEG-SMW-SAM-186 | 949 zł |
Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 4 SM-R865FZ 40mm LTE Czarny | 849 zł |
Samsung Galaxy Watch 4 LTE 40mm R865 złoty | 580 zł |
Модификації Samsung Galaxy Watch4
Ціни на Samsung Galaxy Watch4 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Watch4 40mm | від 598 zł | 61 пропозиція | ||
Samsung Galaxy Watch4 40mm LTE | від 580 zł | 13 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Watch4 44mm | від 760 zł | 12 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Watch4 44mm LTE | від 700 zł | 19 пропозицій |