Samsung Galaxy Watch4 Classic 42mm
Відео 24Фото 11 |
Круглий розумний годинник з екраном 42 мм - це четверте покоління гаджетів, що носяться від компанії Samsung. Модель можна віднести до рішень середнього цінового сегмента, яке набуло гарного оснащення. Так, сталевий корпус відповідає армійському стандарту MIL-STD-810, екран закритий захисним склом Gorilla Glass DX+, а водонепроникність в 5 АТМ дає можливість займатися плаванням в годинах (на прісній воді).
Смартгодинник Samsung Galaxy Watch4 Classic 42mm оснащений GPS-модулем, Bluetooth v 5.0, NFC (підтримує безконтактну оплату Samsung Pay). Начинка також включає 2-ядерний процесор Exynos W920, 1.5 ГБ ОЗП і 16 ГБ пам'яті, вбудований мікрофон і динамік для гучного зв'язку. Для взаємодії з моделлю запропонований сенсорний 1.2-дюймовий екран Super AMOLED з високою роздільною здатністю та підтримкою режиму Always on Display.
Девайс «уміє» вимірювати пульс, серцевий ритм, тиск, насичення крові киснем, відстежувати сон та рівень стресу, вести жіночий календар. Шанувальникам спорту та тренувань запропоновано 90 спортивних режимів, а поціновувачам музики — вбудований плеєр. Автономність залежить від інтенсивності застосування та коливається від 40 годин до 5 діб. Варто також відзначити, що у продажу зустрічається споріднена версія на 46 мм, яка відрізняється лише габаритами, а також варіації з LTE, тобто підтримкою SIM-карток.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung Galaxy Watch4 Classic 42mm
Усі ціни 10 →SAMSUNG Galaxy Watch 4 Classic 42mm - Smartwatch Srebrny SM-R880NZSAEUB | 1 046 zł |
SAMSUNG Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 4 Classic 42mm Czarny SM-R880NZKAE | 899 zł |
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 42mm - Black | 911 zł |
SAMSUNG Galaxy Watch4 Classic 42mm BT czarny 8806092514430 | 1 501 zł |
Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 4 Classic SM-R880NZ 42mm Srebrny SM-R880NZ | 750 zł |
Модификації Samsung Galaxy Watch4 Classic
Ціни на Samsung Galaxy Watch4 Classic |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Watch4 Classic 42mm | від 750 zł | 12 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Watch4 Classic 42mm LTE | від 847 zł | 12 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm | від 755 zł | 28 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm LTE | від 587 zł | 36 пропозицій |