Samsung Galaxy Watch4 Classic 42mm
Wideo 24Zdjęcia 11 |
Okrągły smartwatch o średnicy 42 mm to czwarta generacja gadżetów do noszenia od Samsunga. Model można przypisać rozwiązaniom średniego segmentu cenowego, który nabył dobry sprzęt. Stalowa obudowa jest więc zgodna z wojskową normą MIL-STD-810, wyświetlacz pokryty jest ochronnym szkłem Gorilla Glass DX+, a wodoodporność na poziomie 5 ATM pozwala pływać godzinami (na słodkiej wodzie).
Inteligentne zegarki Samsung Galaxy Watch4 Classic 42mm wyposażone są w moduł GPS, Bluetooth v 5.0, NFC (obsługa płatności zbliżeniowych Samsung Pay). W „wypychaczu” znalazł się też 2-rdzeniowy procesor Exynos W920, 1,5 GB RAM-u i 16 GB pamięci, wbudowany mikrofon i głośnik do rozmów w trybie głośnomówiącym. Do interakcji z modelem oferowany jest 1,2-calowy ekran dotykowy Super AMOLED o wysokiej rozdzielczości i obsłudze Always on Display.
Urządzenie „może” mierzyć puls, tętno, ciśnienie, nasycenie krwi tlenem, śledzić poziom snu i stresu oraz prowadzić kobiecy kalendarz. Fanom sportu i treningu proponujemy 90 trybów sportowych, a melomanom – wbudowany odtwarzacz. Autonomia zależy od intensywności użytkowania i waha się od 40 godzin do 5 dni. Warto też dodać, że w sprzedaży jest pokrewna wersja 46 mm, która różni się jedynie wymiarami, a także wariantami z LTE, czyli obsługą kart SIM.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung Galaxy Watch4 Classic 42mm
Wszystkie ceny 9 →SAMSUNG Galaxy Watch 4 Classic 42mm - Smartwatch Srebrny SM-R880NZSAEUB | 1 041 zł |
SAMSUNG Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 4 Classic 42mm Czarny SM-R880NZKAE | 1 629 zł |
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 42mm - Black | 957 zł |
SAMSUNG Galaxy Watch4 Classic 42mm BT czarny 8806092514430 | 1 629 zł |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 Classic Stainless Steel 42mm Czarny (SM- | 893 zł |
Modyfikacje Samsung Galaxy Watch4 Classic
Ceny na Samsung Galaxy Watch4 Classic |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Watch4 Classic 42mm | od 750 zł | 9 oferty | ||
Samsung Galaxy Watch4 Classic 42mm LTE | od 709 zł | 13 oferty | ||
Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm | od 729 zł | 31 oferta | ||
Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm LTE | od 728 zł | 29 oferty |