Смартгодинник
Samsung Galaxy Watch6 44mm
Відео 2Фото 9 |
Samsung Galaxy Watch6 44mm
2023 рік6-е поколінняNFCбезконтактна оплатаможливість говоритиплеєрвстановлення додатківWear OSжіночий календарMIL-STD-810ЕКГGPSкартискло з сапфіруBluetooth v 5бездротова зарядкатонкі
Дисплей:1.47 ", 480x480 пікс, Super AMOLED
Корпус:алюміній, IP68, 50
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, ЕКГ (кардіо), кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:GPS, висотомір, компас
Аналіз BIA (біоімпедансний аналіз, БІА). Функція виявлення миготливої аритмії.
Порівняно з попереднім поколінням – трохи більший екран, продуктивніший процесор і графічний чип, більш ємний акумулятор, більш детальний аналіз сну та роботи серця.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Galaxy Watch6 44mm
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Galaxy Watch6 44mm
Усі ціни 55 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 44mm Cinza Galaxy Watch6 | 1 186 zł |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 44mm Silver (SM-R940NZSAEUE) | 895 zł |
SAMSUNG Smartwatch GPS SAMSUNG Galaxy Watch6 BT 44mm Aluminum Graphite SM- | 1 149 zł |
Samsung Galaxy Watch6 44mm - Graphite | 1 599 zł |
Smartwatch Samsung Watch6 44mm Czarny SM-R940NZKAEUE | 1 849 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості смарт годинників Samsung Galaxy Watch6 44mm:
- Біоімпедансний аналіз – аналіз кількості жиру та рідини в організмі, м'язової та кісткової маси та метаболізму.
Модификації Samsung Galaxy Watch6
Ціни на Samsung Galaxy Watch6 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Watch6 40mm | від 753 zł | 50 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Watch6 40mm LTE | від 958 zł | 43 пропозиції | ||
Samsung Galaxy Watch6 44mm | від 894 zł | 55 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Watch6 44mm LTE | від 1 066 zł | 52 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →