Смартгодинник
Samsung Galaxy Watch 5 40mm
Відео 41Фото 15 |
Samsung Galaxy Watch 5 40mm
2022 рік5-е поколінняNFCбезконтактна оплатаможливість говоритиплеєрвстановлення додатківWear OSжіночий календарMIL-STD-810тонометрЕКГGPSскло з сапфіруBluetooth v 5бездротова зарядкатонкі
Дисплей:1.2 ", 396x396 пікс, Super AMOLED
Корпус:алюміній, IP68, 50
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, тонометр, ЕКГ (кардіо), кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS
Покращений біоактивний датчик Samsung. Датчик АБІ (аналіз біоелектричного імпедансу) для відстеження параметрів тіла (% жиру, скелетних м'язів тощо). Час зарядки до 45% за 30 хв.
Не придатні для дайвінгу та плавання у солоній воді. Не сумісні з продукцією Apple, моделями без Google-сервісів і з Android GO.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Galaxy Watch 5 40mm
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Galaxy Watch 5 40mm
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 5 SM-R900N 40mm Różowe złoto | 850 zł |
Samsung Galaxy Watch 5 Bluetooth 40 Mm Smartwatch Czarny | 1 450 zł |
Відеоогляди
Модификації Samsung Galaxy Watch 5
Ціни на Samsung Galaxy Watch 5 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Watch 5 40mm | від 850 zł | 3 пропозиції | ||
Samsung Galaxy Watch 5 40mm LTE | від 917 zł | 16 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Watch 5 44mm | від 948 zł | 26 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Watch 5 44mm LTE | від 948 zł | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →