Smartwatch
Samsung Galaxy Watch 5 40mm
Wideo 41Zdjęcia 15 |
Samsung Galaxy Watch 5 40mm
2022 rok5 generacjaNFCpłatności zbliżeniowemożliwość prowadzenia rozmówodtwarzaczinstalowanie aplikacjiWear OSkalendarzyk miesiączkowyMIL-STD-810ciśnieniomierzEKGGPSszkło szafiroweBluetooth v 5ładowanie bezprzewodowesmukły
Wyświetlacz:1.2 ", 396x396 px, Super AMOLED
Obudowa:aluminium, IP68, 50
Powiadomienia:sygnał dźwiękowy, sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, ciśnieniomierz, EKG (kardiogram), poziom tlenu we krwi, poziom stresu
Sport i turystyka:tryb pływania, GPS
Ulepszony czujnik bioaktywny Samsunga. Czujnik ABI (Bioelectrical Impedance Analysis) do śledzenia parametrów ciała (% tłuszczu, mięśni szkieletowych itp.) Czas ładowania do 45% w 30 min.
Nie nadaje się do nurkowania i pływania w słonej wodzie. Nie jest kompatybilny z produktami Apple, modelami bez usług Google i Android GO.
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Galaxy Watch 5 40mm
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung Galaxy Watch 5
Ceny na Samsung Galaxy Watch 5 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Watch 5 40mm | od 1 199 zł | 2 oferty | ||
Samsung Galaxy Watch 5 40mm LTE | od 917 zł | 12 oferty | ||
Samsung Galaxy Watch 5 44mm | od 948 zł | 29 oferty | ||
Samsung Galaxy Watch 5 44mm LTE | od 948 zł | 31 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →