Smartwatch
Samsung Galaxy Watch6 40mm
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Samsung Galaxy Watch6 40mm
2023 rok6 generacjaNFCpłatności zbliżeniowemożliwość prowadzenia rozmówodtwarzaczinstalowanie aplikacjiWear OSkalendarzyk miesiączkowyMIL-STD-810EKGGPSmapyszkło szafiroweBluetooth v 5ładowanie bezprzewodowesmukły
Wyświetlacz:1.31 ", 432x432 px, Super AMOLED
Obudowa:aluminium, IP68, 50
Powiadomienia:sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, EKG (kardiogram), poziom tlenu we krwi, poziom stresu
Sport i turystyka:GPS, wysokościomierz, kompas
Analiza BIA (analiza bioimpedancji, BIA). Funkcja wykrywania migotania przedsionków.
W porównaniu z poprzednią generacją – nieco większy ekran, wydajniejszy procesor i układ graficzny, pojemniejsza bateria, dokładniejsza analiza snu i pracy serca.
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Galaxy Watch6 40mm
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Galaxy Watch6 40mm
Wszystkie ceny 48 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Smartwatch Galaxy Watch 6 Galaxy Watch6 | 999 zł |
Smartwatch Samsung Galaxy Watch 6 40mm Black (SM-R930NZKAEUE) | 845 zł |
SAMSUNG Smartwatch GPS SAMSUNG Galaxy Watch6 BT 40mm Aluminum Gold SM-R930 | 999 zł |
Samsung Galaxy Watch6 40mm - Graphite | 1 449 zł |
Samsung Samsung Galaxy Watch6 (Bluetooth, 40mm) SM-R930NZKAEUE | 999 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości smartwatcha Samsung Galaxy Watch6 40mm:
- Analiza bioimpedancji - analiza ilości tłuszczu i płynów w organizmie, masy mięśniowej i kostnej oraz metabolizmu
Modyfikacje Samsung Galaxy Watch6
Ceny na Samsung Galaxy Watch6 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Watch6 40mm | od 753 zł | 50 oferty | ||
Samsung Galaxy Watch6 40mm LTE | od 958 zł | 42 oferty | ||
Samsung Galaxy Watch6 44mm | od 894 zł | 55 oferty | ||
Samsung Galaxy Watch6 44mm LTE | od 1 066 zł | 52 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →