Фітнес браслет
Xiaomi Mi Smart Band 8 Active
Відео 1Фото 8 |
Xiaomi Mi Smart Band 8 Active
Дисплей:1.47 ", 320x172 пікс, IPS
Корпус:пластик, 50
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Mi Smart Band 8 Active
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Mi Smart Band 8 Active
Усі ціни 33 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xiaomi Band 8 Active Black BHR7422GL | 99 zł |
XIAOMI Smartband XIAOMI Smart Band 8 Active Czarny | 110 zł |
Smartband Xiaomi Mi Band 8 Active Różowy | 119 zł |
Opaska sportowa Xiaomi Band 8 Active czarny ZEG-OP-XIA-041 | 109 zł |
Smartband XIAOMI Mi Band 8 Active Czarny | 101 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →