Smartband
Xiaomi Mi Smart Band 8 Active
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Xiaomi Mi Smart Band 8 Active
Wyświetlacz:1.47 ", 320x172 px, IPS
Obudowa:tworzywo sztuczne, 50
Powiadomienia:sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, poziom tlenu we krwi, poziom stresu
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Mi Smart Band 8 Active
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi Mi Smart Band 8 Active
Wszystkie ceny 35 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Smart Band 8 Active - wyświetlacz 147" pulsometr 50 trybów sportowy | 167 zł |
XIAOMI Smartband XIAOMI Smart Band 8 Active Czarny | 110 zł |
Xiaomi Smart Band 8 Active - Black | 99 zł |
Smartband Xiaomi Mi Band 8 Active Różowy | 119 zł |
Opaska sportowa Xiaomi Band 8 Active czarny ZEG-OP-XIA-041 | 109 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →