Smartwatch z funkcją telefonu
Xiaomi Watch 2 Pro LTE
Wideo 7Zdjęcia 6 |
Xiaomi Watch 2 Pro LTE
LTEWi-Fi
2023 rokMiNFCpłatności zbliżeniowemożliwość prowadzenia rozmówkarta SIModtwarzaczinstalowanie aplikacjiWear OSkalendarzyk miesiączkowyGPSmapyBluetooth v 5ładowanie bezprzewodowe
Wyświetlacz:1.43 ", 466x466 px, AMOLED
Obudowa:stal, 50
Powiadomienia:sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, poziom tlenu we krwi, poziom stresu
Sport i turystyka:tryb pływania, GPS, wysokościomierz, kompas
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Watch 2 Pro LTE
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi Watch 2 Pro LTE
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Watch 2 Pro czarny/czarny LTE BHR7208GL | 1 161 zł |
Xiaomi Watch 2 Pro LTE - Black Case with Black Fluororubber Strap | 1 130 zł |
Xiaomi 2 Pro Smartwatch 4g Brązowy | 1 141 zł |
Xiaomi Uniseks Watch 2 Pro 4G Smartwatch Srebrny/Brązowy 143" BHR7210GL | 1 120 zł |
Xiaomi Watch 2 Pro LTE - Silver Case with Brown Leather Strap | 1 191 zł |
Xiaomi 2 Pro Smartwatch 4g Czarny | 1 118 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Xiaomi Watch 2 Pro
Ceny na Xiaomi Watch 2 Pro |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Watch 2 Pro LTE | od 1 118 zł | 6 oferty | ||
Xiaomi Watch 2 Pro | od 897 zł | 32 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →