Xiaomi Mi Watch Color Sports (XMWTCL01)
Wideo 7Zdjęcia 8 |
Smartwatche od Xiaomi oferują niemal wszystkie niezbędne funkcje do śledzenia aktywności i zdrowia, także w przystępnej cenie. Jak sama nazwa wskazuje, gadżet został stworzony przede wszystkim z myślą o sportowcach i fanach aktywnego stylu życia, dlatego nacisk kładziony jest nie na design, ale na funkcjonalność. Zegarek waży trochę (nieco ponad 30 g), więc praktycznie nie jest wyczuwalny na nadgarstku, a wodoszczelne etui wytrzyma aktywne treningi i ćwiczenia w deszczu.
Deklarowana jest obsługa ogromnej liczby trybów sportowych (ponad 100), przy czym urządzenie monitoruje puls, liczy przebytą odległość, prędkość poruszania się oraz liczbę spalonych kalorii. A wbudowany moduł GPS pomoże Ci dokładniej określić lokalizację i przebytą odległość podczas spaceru lub treningu. Xiaomi Mi Watch Color Sports potrafi mierzyć poziom tlenu we krwi i monitorować sen. Być może jednak główną cechą jest autonomia: bateria ma pojemność 420 mAh, a jedno ładowanie wystarcza na około dwa tygodnie pracy ze śledzeniem głównych wskaźników i dostarczaniem niezbędnych informacji. Na uwagę zasługuje również 1,39-calowy wyświetlacz AMOLED, który duplikuje połączenia przychodzące i powiadomienia ze smartfona oraz chip NFC (w zależności od rynku).
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Mi Watch Color Sports
Wszystkie ceny 7 →Xiaomi Mi Watch BHR4550GL - Smartwatch 139" Czarny | 599 zł |
Nowoczesny zegarek sportowy Xiaomi Mi Watch (Navy Blue) | 599 zł |
Smartwatch Xiaomi Mi Watch Beige | 482 zł |
Xiaomi Mi Watch Smartwatch wyświetlacz 139" AMOLED HD pomiar i monitoring | 559 zł |
Xiaomi Mi Watch - Smartwatch beżowy | 670 zł |
Smartwatch Xiaomi Mi Watch Beige | 494 zł |
Xiaomi Mi Watch, beżowy | 434 zł |