Smartwatch
Xiaomi Redmi Watch 4 (M2314W1)
Zdjęcia 14 |
Xiaomi Redmi Watch 4
Wyświetlacz:1.97 ", 450x390 px, AMOLED
Obudowa:aluminium, 50
Powiadomienia:sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, poziom tlenu we krwi, poziom stresu
Sport i turystyka:tryb pływania, GPS, kompas
Czas pełnego ładowania 85 min. Obsługa trybu Always-on Display (autonomia do 10 dni). Możliwość wykonywania połączeń Bluetooth.
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Redmi Watch 4
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi Redmi Watch 4
Wszystkie ceny 32 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Redmi 4 Smartwatch Szary 197 BHR7848GL | 359 zł |
Smartwatch Xiaomi Redmi Watch 4 Obsidian Black (BHR7854GL) | 358 zł |
XIAOMI Smartwatch XIAOMI Redmi Watch 4 Obsidian Black 47mm Czarny | 419 zł |
Xiaomi Redmi Watch 4 - Silver | 449 zł |
Smartwatch Xiaomi Redmi Watch 4 Srebrny ZEG-SMW-XIA-070 | 359 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →