Смартгодинник
Xiaomi Watch 2 (BHR8035GL)
Фото 9 |
Xiaomi Watch 2
2024 рікNFCбезконтактна оплатаможливість говоритиплеєрвстановлення додатківWear OSжіночий календарGPSкартиBluetooth v 5
Дисплей:1.43 ", 466x466 пікс, AMOLED
Корпус:алюміній, 50
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, висотомір, компас
Можливість здійснювати Bluetooth-дзвінки. Підтримка магазину програм Google Play. Виявлення падіння. Функція екстреного дзвінка (через телефон).
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch 2
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Watch 2
Усі ціни 27 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xiaomi Watch 2 - Połączenia Bluetooth Snapdragon W5 Gen1 Wear OS x MIUI 14 | 700 zł |
XIAOMI Smartwatch XIAOMI Watch 2 Szary 46mm z paskiem w kolorze szarym | 859 zł |
Xiaomi Watch 2 - Silver Case With Grey TPU Strap | 799 zł |
Smartwatch Xiaomi Watch 2 szary ZEG-SMW-XIA-072 | 789 zł |
Smartwatch XIAOMI Watch 2 Czarny | 789 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →