Smartwatch
Xiaomi Watch 2 (BHR8035GL)
Zdjęcia 9 |
Xiaomi Watch 2
2024 rokNFCpłatności zbliżeniowemożliwość prowadzenia rozmówodtwarzaczinstalowanie aplikacjiWear OSkalendarzyk miesiączkowyGPSmapyBluetooth v 5
Wyświetlacz:1.43 ", 466x466 px, AMOLED
Obudowa:aluminium, 50
Powiadomienia:sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, poziom tlenu we krwi, poziom stresu
Sport i turystyka:tryb pływania, GPS, wysokościomierz, kompas
Możliwość wykonywania połączeń Bluetooth. Wsparcie sklepu z aplikacjami Google Play. Wykrywanie upadku. Funkcja połączenia alarmowego (przez telefon).
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Watch 2
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi Watch 2
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Watch 2 - Połączenia Bluetooth Snapdragon W5 Gen1 Wear OS x MIUI 14 | 700 zł |
XIAOMI Smartwatch XIAOMI Watch 2 Szary 46mm z paskiem w kolorze szarym | 859 zł |
Xiaomi Watch 2 - Silver Case With Grey TPU Strap | 799 zł |
Smartwatch Xiaomi Watch 2 szary ZEG-SMW-XIA-072 | 789 zł |
Smartwatch XIAOMI Watch 2 Czarny | 784 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →