Смартгодинник
Xiaomi Redmi Watch 4 (M2314W1)
Фото 14 |
Xiaomi Redmi Watch 4
Дисплей:1.97 ", 450x390 пікс, AMOLED
Корпус:алюміній, 50
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, компас
Час повної зарядки 85 хв. Підтримка Always-on Display (автономність до 10 днів). Можливість здійснювати Bluetooth-дзвінки.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Redmi Watch 4
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Redmi Watch 4
Усі ціни 31 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xiaomi Redmi 4 Smartwatch Szary 197 BHR7848GL | 359 zł |
XIAOMI Smartwatch XIAOMI Redmi Watch 4 Obsidian Black 47mm Czarny | 419 zł |
Xiaomi Redmi Watch 4 - Silver | 449 zł |
Smartwatch Xiaomi Redmi Watch 4 Srebrny ZEG-SMW-XIA-070 | 359 zł |
Smartwatch XIAOMI Redmi Watch 4 Srebrno-szary | 359 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →