Powerbank Xiaomi Redmi Power Bank 20000
Відео 10Фото 13 |
Xiaomi Redmi Power Bank 20000 10000 мАгод 12 Вт 20000 мАгод 18 Вт |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Redmi Power Bank 20000
Усі ціни 17 →Xiaomi Mi 20000 mAh Redmi 18 W Fast Charge Power Bank czarny VXN4304GL | 120 zł |
Powerbank Xiaomi Redmi PowerBank 20000 mAh Fast Charge 18W PB200LZM Black | 69 zł |
Xiaomi Redmi 18W Fast Charge Powerbank - Czarny - 20000 mAh | 154 zł |
Xiaomi Redmi Power Bank 20000 mAh czarny AK-MOB-XIA-022 | 125 zł |
Power bank XIAOMI Redmi, 20000 mAh, czarny | 110 zł |
Доступний Powerbank від Xiaomi
Китайський флагман по виробництву мобільної електроніки Xiaomi відомий на ринку з 2010 року, але його гаджети вже встигли завоювати симпатію користувачів в багатьох країнах світу. Power Bank 20000 — це нова модель портативного акумулятора, випущена в рамках суббренду Redmi. Вона володіє великою ємністю, портом USB-C і підтримкою швидкої зарядки.
Ємність 20000 мАгод
Redmi Power Bank 20000 оснащений літій-полімерним акумулятором на 20000 мАгод. З урахуванням втрат на перетворення енергії та загальну ефективність у 93% «чистий» запас ємності, доступний для поповнення заряду мобільних пристроїв, дорівнює 14000 мАгод. Цього вистачить, щоб тричі зарядити середньостатистичний смартфон з батареєю ємністю 4000 мАгод. І ще трохи залишиться.
Заряджає по-швидкому
Зовнішня батарея отримала два порти USB, що дозволяє одночасно підживлювати енергією пару пристроїв. Один з портів підтримує технологію швидкої зарядки Quick Charge 3.0, що на 38% прискорює зарядний процес на тлі попереднього покоління. Щоб скористатися цими перевагами, потрібно сумісний мобільний пристрій. До того ж другий порт під час швидкої зарядки повинен бути вільний.
Загалом це досить простий, невибагливий, недорогий банк, без якихось пам'ятних фішок, але і без явних недоліків. Відмінно підійде тим, хто дорожить кожною хвилиною свого часу і не женеться за компактністю.
Модификації Xiaomi Redmi Power Bank 20000
Ціни на Xiaomi Redmi Power Bank 20000 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Power Bank 10000 | від 65 zł | 22 пропозиції | ||
Xiaomi Redmi Power Bank 20000 | від 69 zł | 18 пропозицій |