Годинник-телефон
Xiaomi Watch 2 Pro LTE
Відео 7Фото 6 |
Xiaomi Watch 2 Pro LTE
LTEWi-Fi
2023 рікMiNFCбезконтактна оплатаможливість говоритиSIM картаплеєрвстановлення додатківWear OSжіночий календарGPSкартиBluetooth v 5бездротова зарядка
Дисплей:1.43 ", 466x466 пікс, AMOLED
Корпус:сталь, 50
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, висотомір, компас
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch 2 Pro LTE
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Watch 2 Pro LTE
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Watch 2 Pro czarny/czarny LTE BHR7208GL | 1 161 zł |
Xiaomi Watch 2 Pro LTE - Black Case with Black Fluororubber Strap | 1 130 zł |
Xiaomi 2 Pro Smartwatch 4g Brązowy | 1 141 zł |
Xiaomi Uniseks Watch 2 Pro 4G Smartwatch Srebrny/Brązowy 143" BHR7210GL | 1 120 zł |
Xiaomi Watch 2 Pro LTE - Silver Case with Brown Leather Strap | 1 191 zł |
Xiaomi 2 Pro Smartwatch 4g Czarny | 1 118 zł |
Відеоогляди
Модификації Xiaomi Watch 2 Pro
Ціни на Xiaomi Watch 2 Pro |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Watch 2 Pro LTE | від 1 118 zł | 6 пропозицій | ||
Xiaomi Watch 2 Pro | від 897 zł | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →