Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm
Відео 24Фото 6 |
Флагманська модель розумних годин від Samsung зразка 2021 року, примітна класичним дизайном з обертовим механічним безелем, а також великою кількістю функцій для щоденного відстеження здоров'я користувача. Розумні годинник Samsung Galaxy Watch4 Classic оснащені Super AMOLED екраном з діагоналлю 1,4 дюйма і роздільною здатністю 450x450, що забезпечує деталізацію на прекрасному рівні 455 ppi.
Для надійності екран прикритий захисним склом Gorilla Glass DX+. Додатково передбачено олеофобне покриття із захистом від відбитків пальців. Сам корпус сталевий з підтримкою військового стандарт захисту MIL-STD-810 і водонепроникністю на рівні IP68. Примітно, що знаходяться годинник під управлінням операційної системи Wear OS, створеної спільно з Google. Пристрій чудово доповнює смартфон користувача, повідомляючи останнього про нові повідомлення, повідомлення, події календаря, вхідні дзвінки та ін завдяки вбудованому мікрофону і динаміку відповідати на дзвінки можна прямо з телефону, також можна відповідати на повідомлення за допомогою швидких шаблонів або екранної клавіатури.
Підтримується і голосове управління. Система моніторингу здоров'я забезпечує контроль пульсу, тиску, рівня кисню в крові, відстеження рівня стрес, аналіз сну і характер хропіння, може робити ЕКГ, ну і звичайно ж веде детальний облік фізичної активності користувача протягом дня. Підтримується більше 90 тренувань, в тому числі і водні. Що ж стосується автономності-до 120 год в звичайному режимі роботи і до 40 год в активному.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm
Усі ціни 27 →Samsung Galaxy Watch 4 SM-R890NZKAEUB Smartwatch Czarny 46mm | 819 zł |
SAMSUNG Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 4 Classic 46mm Srebrny SM-R890NZSA | 799 zł |
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm - Black | 781 zł |
SAMSUNG Galaxy Watch4 Classic 46mm BT czarny 8806092520073 | 1 649 zł |
Smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 4 Classic SM-R890NZ 46mm Srebrny | 799 zł |
Модификації Samsung Galaxy Watch4 Classic
Ціни на Samsung Galaxy Watch4 Classic |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy Watch4 Classic 42mm | від 750 zł | 13 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Watch4 Classic 42mm LTE | від 826 zł | 13 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm | від 755 zł | 28 пропозицій | ||
Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm LTE | від 587 zł | 35 пропозицій |